Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy iszonyú...

Miért van az, hogy iszonyú ürességet érzek amikor megvan mindenem?

Figyelt kérdés

Nagyjából normális életet élek. Sajnos a szüleim elhunytak, családom nincs. Egy testvérem van, de nem foglalkozunk egymással. A barátaimban hatalmasat csalódtam, őket ignoráltam. Van ugyan párom, és szeretem is. De emellett hatalmas ürességet érzek. Nem motivál semmi, már tudatosan kerülöm az embereket is. Napi 24 órában szorongok, mindig azt gondolom valami rossz fog történni. Nem bízom meg senkiben sem. Mit tegyek, hogy változtassak az életemen?

39/F



2019. júl. 22. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis mi az amid megvan? Mert amiket felsoroltál, amik nincsenek, pont azok lennének, amik fontosak egy ember életében.
2019. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem megvan mindenem, pl lakás kocsi van mit ennem egyenlőre, szép párom, állataim. Mégis hatalmas ürességet érzek teljesen motiválatlan vagyok. Pl azt is észrevettem hogy sokan akarnak hülyènek nézni vagy átverni csak azért mert nincs családom. Kvázi tök egyedül vagyok mindenre.
2019. júl. 22. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, akit szerethetsz és ő i szeret, akkor nem vagy egyedül.
2019. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szeretve, pedig ez alapvető lelki igény. Hiába nem élsz szükségben, és párod is van, igazi szeretet nincs az életedben, ezért érzel ürességet.
2019. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretet, boldogság a legfontosabb.
2019. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak kellene egy gyerek, szerintem. Még ha erre a xar világra is amiben most vagyunk...
2019. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne gyereked, neki szüksége lenne rád.
2019. júl. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valószínűleg nem a megfelelő párod van. Egy új szerelem biztosan felrázna.
2019. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!