Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már benzinkúton?...

Dolgoztatok már benzinkúton? Milyen volt az első nap, milyen (volt) ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek próbanapra és kíváncsi vagyok tapasztalatokra, véleményekre. Előre köszönöm :) 20n

2019. ápr. 29. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer elromlott a töltőszámláló ahol tankoltam és visszaültem, hogy áttolassak a másikhoz. Lóhalálában szaladt ki a kutas elém, hogy ne hajtsak el fizetés nélkül. Tisztáztuk a félreértést és elmesélte, hogy azon a héten már hajtottak el fizetés nélkül és azért bizony ő felel és nem egyszer történt már meg. Eléggé kiszolgáltatott helyzet.
2019. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Azt mondjàk sokat kell dolgozni. De gondolom te nem kútkezelö leszel hanem pénztàros. Nem?? Vagy mi leszel??
2019. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pénztárban leszek igen :)
2019. ápr. 29. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az biztos nem olyan vészes, csak oda kell figyelni.
2019. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én kútkezelő voltam kb 2 hónapig,nem sokan kérték a segítségemet,bár nem is igazán törtem magam..így csináltam kartonpapírból egy ágyat az olajraktárban és a munkaidő nagy részében ott szundikáltam,könyvet olvastam.
2019. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anc válasza:
100%
Én voltam pénztáros a Shellnél, szerettem, jó volt a társaság. :) Csak a hotdog finom illatát volt nehéz elviselni, mindig korgott tőle a gyomrom, legszívesebben állandóan azt ettem volna... Egyszerre volt csoda és kínzás. XD
2019. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!