Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmat tanuljak ki...

Milyen szakmat tanuljak ki ami jol fizet es konnyu elheyezkedni benne?

Figyelt kérdés

Van erettsegim es ket szakmam:textilrajzolo es modelltervezo asszisztens, meg egy ruhaipari technikus.. Egyikkel se mentem semmire, kimondott varrono nem akartam lenni. Nem szereznek fizikai se szalagmunkat vegezni.. Jo kezugyessegem van, nagyon szeretek rajzolni, festeni, minden ami muveszet es alkotas tetszik erdekel, maniam a tervezgetes(legyen az hazzal kapcsolatos vagy program) ezert szeretek jegyzetelgetni. Szeretnek egy olyan munkat amit tudnek is szeretni, es nem hiany szakma, de nem is minden masodik ember csinalja mer akkor megin vagy vagy.. :) eleinte ezeken agyaltam:tetovalas, pedikur manikur, grafikusezekre gondoltam eddig:cukrasz, fodrasz vagy borbely(barber king), fogtechnikus, ovodai dajka, viragkoto, rendezvenyszervezo,

Tarsadalombiztositask ugyintezo es berugyintezo (vagy ehhez hasonlo), patikus vagy fogaszati asszisztens?!

25L



#Mittanuljak
2019. júl. 28. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szeretsz rajzolni? Akkor tanulj graphic designernek és rajzolhatsz.


[link]

2019. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis affinitásod az informatikához, akkor a UX designer se lenne rossz ötlet szerintem.
2019. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek jol hangzanak csak ilyen tanfolyamot nem lattam meg itt. Most koltoztem ide 3 hete szekesfehervarra :) viszont varok meg otleteket, es nagyon koszonom a valaszokat :)
2019. júl. 28. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Belsőépítész? Vagy lehet már leírták, de szaknyelven nem tudom hogy mondják 😸
2019. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A patikus szerintem felsőfokú, a fogászati asszisztens is elég hosszú képzés.

A bérügyes rövid. Kezdőként nem egyszerű elhelyezkedni benne, de amúgy hiányszakma, szóval hosszútávon szerintem nem rossz. Viszont semmi nem kell hozzá abból, amit leírtál, teljesen más beállítottság kell hozzá szerintem.

2019. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!