Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti látjátok a sorokat a...

Ti látjátok a sorokat a munkahelyetek előtt? A főnök szerint sorba állnak a jobbnál jobb emberek csak hogy ide jöhessenek?

Figyelt kérdés

Hát én nem látom a sort, én azt látom hogy tinglitangli pozikban vannak emberek akik aztán elmennek és hónapokig tart feltölteni a helyüket, 1 szem embert nem képesek találni csak fél év alatt egy tinglitangli melóra.


Nem értem ilyenkor hol vannak a sorok meg a jobbnál jobb emberek akiket a főnök vizionál?


2019. júl. 29. 10:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

# 10: Beleírhat bármit a szerződésbe, de ha a jogszabályok úgyis überelik a szerződést, egy munkaügyi bíróságon körberöhögnék.

Egy ismerősömmel akartak aláíratni egy törvénysértő szerződést, a cég munkavállalói beszéltek munkajogásszal, aki azt tanácsolta neki, hogy nyugodtan írják alá, mert úgysem lehet érvényesíteni az inkriminált tételt, a munkajog nem teszi lehetővé.

2019. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan állnak a sorban. A munkaügynél. Amíg jön az orbán-segííj. De ha már dolgozni kell, akkor eltűnik a sok lusta disznó. :)
2019. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
Próbaidő az azért próbaidő mert semmiféle kötöttséged nincs sem pro sem kontra.Igazából felmondás sincs,és indokolni sem kell semmit,egyszerűen közlöd-BÁRMIKOR-hogy köszönöm részemről ennyi.Pont. A semmire nem kell 100.000 de még 100Ft sem fizetned..ilyen ökörségeket persze bele lehet írni,de jogilag kb annyi jelentősége van mint annak a papírnak amit a mellékhelyiségben használunk.
2019. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés és felmondás is van. De indok nélkül lehet.
2019. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!