Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élet ez amit művelek?

Élet ez amit művelek?

Figyelt kérdés
3 éve külföldön robotolok mint egy kutya 3 műszakban heti 6 nap 12 óràban. Nincsen semmi életkedvem se életem. Belűl széttép a honvàgy és a szomorúsàg. Szerettem a munkàm, de így lassan 3 éve a padlóra küldött. A főnököm egy kemény ember aki csak 4 havonta 2 hétre enged haza. Ha tovább akarok lenni akkor elbocsàjtàssal fenyeget. Mit tegyek? Mondjak fel és térjek haza vagy ez csak egy hullàm ami àt megy rajtam?

2019. aug. 5. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tettel eleget felre h itthon lakast vehess szerintem gyere haza es keress egy konyebb melot.
2019. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van saját hàzam otthon
2019. aug. 5. 20:22
 3/16 anonim válasza:
100%
Gyere haza!
2019. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha gyüjtöttél elég pénzt akkor szerintem hagyd és gyere haza vagy válts munkahelyet.
2019. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyere haza nekem úgy tűnik hogy ez hosszabb ideje tart már nálad a leírás alapján.

Egy kérdés:

Ha van házad miért ott kint dolgozol? Bár nekem is lenne itthon már hol laknom akkor nem mennek ki én külföldre. De ősztől én is neki vágok. És csak a lakás miatt.

2019. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2019. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért jöttem ki, hogy felújításam a hàzam. 80% ban ez meg is történt plusz olyan dolgokat vàsàrolni amik màr rég szívem vàgyai. Attól félek, hogy fàjó lesz lemondani a jó keresetről és hogy visszàb kellesz venni otthon a gyeplőt,de ez se mehet így tovább.
2019. aug. 7. 16:17
 8/16 A kérdező kommentje:
3 éve úgy érzem magam mint egy rabszolga. Kellek, fekszek, jövök, megyek. Hétvégén meg nincs se kedvem se energiám kimozdulni. Ez a napi 12 óra munka szellemileg kivégez. Le kell àllni valahogy.
2019. aug. 7. 16:22
 9/16 anonim válasza:
100%
Én 7 éve dolgozom itthon gyártástervező pozícióban. Ugyanazt élem át, mint Te. Napi 12 óra munka, mellette semmi életem nincs. Ezt csak azért írom le, mert hidd el ezt mindenki átéli. Mérlegelni kell megéri-e az áldozat. Én úgy látom megéri, mert aki becsületesen akarja keresni a kenyerét, annak húznia kell az igát. Szerintem ne mondj fel, ha már 3 évet lehúztál ott biztosan jó munkahely lehet. Kemény a főnököd? Szerintem ezt a dolgozó emberek 80%-a elmondhatja magáról, a maradék 20% pedig mondjon hálát, amiért a szerencsések közé tartozik.
2019. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze huzni kell az igat de nem minden a pénz. És az ha valaki folyamatosan évekig akár évtizedekig napi 12 orazik az előbb utóbb tönkre fogja tenni magát. Testileg és lelkileg. Egyszerűen nem éri meg, ugyanis én úgy gondolom nem él az ember így. Csak egy robot.
2019. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!