Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Élet ez amit művelek?

Élet ez amit művelek?

Figyelt kérdés
3 éve külföldön robotolok mint egy kutya 3 műszakban heti 6 nap 12 óràban. Nincsen semmi életkedvem se életem. Belűl széttép a honvàgy és a szomorúsàg. Szerettem a munkàm, de így lassan 3 éve a padlóra küldött. A főnököm egy kemény ember aki csak 4 havonta 2 hétre enged haza. Ha tovább akarok lenni akkor elbocsàjtàssal fenyeget. Mit tegyek? Mondjak fel és térjek haza vagy ez csak egy hullàm ami àt megy rajtam?

2019. aug. 5. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Fizetésem jó meg minden csak màr ez az élet készít ki. 27 éves vagyok és nehezen dolgozom fel belül a helyzetet. Ha felmondok vége a jó életnek, ha tovább csinálom akkor meg kivégez.
2019. aug. 7. 19:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Hozni kell egy döntést amit csak te tudsz.

Én azt javaslom még ott dolgozol már kezdj el lejebb adni mire haza jössz addigra meg tudj élni kevesebből, mondjuk azt nem értem hogy napi 12 óra meló után ugye semmi energiád és vasárnap sincs, akkor mire költesz sokat hogy lejebb kéne adnod? Kaja, pia?

2019. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mivel, hogy Kàrpàtaljàn élek otthon havi 60k 65k ft a fizetésem itt meg 330k ft. Az otthoni nem elég semmire és sajnos beleszoktam a jó életben itt, de ennek óriási àra van.
2019. aug. 7. 21:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még arra nem gondoltál hogy ott eladnad a házad és máshova koltoznel? Ahol kicsit jobbak magasabbak a fizetések? Pl Dunántúl ?
2019. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De gondoltam, de sajnos a szívem oda húz. Bele se tudok gondolni ebbe az egészbe. Lehet bugyuta vàlasz, de képtelen lennék eladni legyen is bàrmilyen rossz a helyzet nàlunk.
2019. aug. 8. 01:57
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bugyuta a válasz. Megértem hogy oda húz a szíved. Csak hát így nem jut eszembe más ötlet. :/
2019. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!