Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Plázába vagyonőrkent van...

Plázába vagyonőrkent van esélyem felszedni ottani eladó csajt?

Figyelt kérdés
Vagy intersparba menyjek őrnek és ott kasszas diák csajokat fel szednem, csak az a baj hogy nincs pénzem a képzésre, anélkül is felvesznek ha könyörgök nekik? Csak gondolom akkor gumibotot nem kapok.

2019. aug. 7. 12:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De ott könyörögtem hogy csináljanak már valamit, de azt mondtak most nem indul a tanfolyam
2019. aug. 7. 13:02
 12/31 Halmai Annamária ***** válasza:
Miért nem mész el kidobónak? Ott még több csajjal tudsz találkozni.
2019. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kidobo veszélyes mert mi van ha nalam nagyobb az ember és megver akkor leegek a sok csaj előtt , nem biztos hogy nyakon tudom vágni és kidobni, meg nem vok annyira ki gyúrva
2019. aug. 7. 13:07
 14/31 A kérdező kommentje:
Plázába is sok no van azer akarok odamenni
2019. aug. 7. 13:08
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Jut eszembe obika, miért is nem mentél gyárba dolgozni? Ott is sok nő van.
2019. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Júniusban és júliusban diákmunka keretén belül bolti eladó voltam egy plázába.

Sajnos nálam is bepróbálkozott az egyik vagyonőr, és hiába mondtam neki, hogy ne járkáljon folyton körülöttem, folytatta. A vége az lett, hogy szóltam a felettesének, majd kirúgták.

Szóval, ha csak csajozni mennél, akkor el is felejtheted. Pláne, ha a könyörgés az egyetlen opciód ahhoz, hogy munkát találj.

Mielőtt dolgozni mennél, megtanulhatnál helyesen írni, mert látom ez se az erősséged.


18/L

2019. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Annyival kiegészíteném, hogy vásárlóként, nézelődőként is mehetsz plázába.

Nem kell ám ott dolgoznod, hogy bemehess...


18/L

2019. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd már abba a vagyonőrös kérdéseket, te élettelen g**i
2019. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Gyárba csak ronda fogatlanok vannak kik dagadtak. Legalább ne lennének rondak meg fogatlanak. Plázába meg gyönyörű nők vannak istenem, alig bírok magammal mindenhova ahova nézek toppmodelek. Ha vagyonőr vagyok látják hogy van munkám, ki zavarok minden olyat csövest aki nem oda való, rendet tartanék és a nők szeretik a határozot embereket.
2019. aug. 7. 13:47
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem vettek fel? Bwaahahahahahaahhaa x'D még erre se vagy alkalmas xD

És ennek ellenére nem dolgozni akarsz, hanem menőzni meg csajozni. Tudod mi a menő egy nő számára? Ha a férfinek van állandó állása és nem a szülei nyakán él, mint egy utolsó élettelen szerencsétlenség. A gyári munkásokat is leszólhatod, de nekik legalább van munkájuk és pénzük. És neked mid van, mondd?

2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!