Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Plázába vagyonőrkent van...

Plázába vagyonőrkent van esélyem felszedni ottani eladó csajt?

Figyelt kérdés
Vagy intersparba menyjek őrnek és ott kasszas diák csajokat fel szednem, csak az a baj hogy nincs pénzem a képzésre, anélkül is felvesznek ha könyörgök nekik? Csak gondolom akkor gumibotot nem kapok.

2019. aug. 7. 12:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tudod, hogy 2 okj ingyenes és 25 év alatt nappali képzésen is tanulhatsz. Nem tudok rólad semmit, de ha nincs még 2 okj képzésed érdemes utána nézni.
2019. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Klau97hun ***** válasza:
82%
Szánalmas egy figura vagy te...🤣
2019. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
Egy határozott ember nem könyörög.
2019. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%
És gondolod, hogy a "topmodelleknek" (plázapcsáknak) rád lenne igényük? Egy keveset kereső vagyonőrre? Te nagyon elvagy tévedve a sötétben.
2019. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem is tudom.

Igaz, csak két hónapot dolgoztam, de egyszer nem láttam a vagyonőröket szép, sőt kevésbé szép lányokkal incselkedni, flörtölni vagy akár beszélni.

Ellenben az üzletemmel, ahol dolgoztam szemben lévő Starbucks-ban dolgozik egy fiatal, helyes srác, akiért odáig voltak. Érthető, hiszen tényleg egy nagyon szimpatikus egyén volt.

Attól, hogy ott leszel (bár valószínűleg nem), még nem leszel vonzó bárki szemében.


18/L

2019. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

1. Obi, nagyon unjuk a hülyesèged, te nem unod már magad?

2. Sajnos tudtommal a vagyonőr szakma csak fizetősen szerezhető meg, akár van két ingyenes okj-ja akár nincs, vagy a munkaügyi központon keresztül. :(

3. A plàzàba legtöbbször plàzapi csàk járnak, akiknek nem egy biztonsàgiőrre van szükségük, hanem egy kigyúrt, tapló, szolàriumtól barna, igényes idiótàra. Te nem hiszem, hogy ilyen vagy, szóval hamar lekoptatnànak és kiröhögnènek.

4. Ha csak a csajok miatt mennél, felejtsd el, bár mindenki tudja, hogy kamu minden kérdésed, és kb 12 éves vagy.

5. Aki határozott és tiszteletetparancsoló az nem könyörög semmiért.

6. Inkább ne vállalj olyan melót ahol emberekkel kell foglalkoznod, inkább menj valami konyhàra, vagy ilyesmi, feltéve ha EGYSZER tényleg dolgozni akarsz majd.

7. Tanulj meg írni!

2019. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor van pénzed a tanfolyamra vagy nincs? Én nem adok Neked!
2019. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, nagyon el vagy tájolva :D :D :D


Csak azért, mert te vagyonőr leszel a plázában nem fognak veled ezek a toppmodellcsajok szóbaállni.


1, Tudják, h elég keveset keresel

2, Diákcsajok ált egyetemre járnak és hasonló végzettségű ember akarnak maguknak, nem a 8 ált sulit végzett bizti őrt.

3, A toppmodell csajok eleve a pénzes palikra mennek

2019. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem erdemlem meg ezt az élettől???"


Te azt hiszed, azt kapod, amit megérdemelsz? Lótuszt! Azt kapod, amit kiharcolsz magadnak.

2019. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagy parti lennel az ottani csajoknak.😂😂
2019. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!