Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyembe? Normális ez egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Az Igazgató úrnak a fia itt dolgozik nálunk, fiatal, 24 éves srác. Én se vagyok idősebb, de régebb óta itt vagyok. Őt egy éve vették föl, a pontos munkakörét nem is tudom. A lényeg a lényeg, egyik nap megkértem, hogy nyissa ki az egyik raktárat, mert dolgom volt ott (neki van hozzá kulcsa, és elvileg nem adhatja ki). És pont leült mikor mentem be hozzá, és ilyet szól: "pont ilyenkor kell jönnöd b_zdmeg, mikor leülök?". Én csak pislogtam, és álltam tátott szájjal, hogy most mi van??? Nem akartam elhinni, hogy jól hallottam, nem is tudtam mit reagálni. Fogtam magam, és mondtam, hogy akkor hagyja, nem kell és kimentem. Aztán utánam jött, hogy csak viccelt, kinyitja. De az akkor már engem nem érdekelt. Bementem az igazgatóhoz, és elmeséltem mindent, hogy mit mondott a fia. Csak mosolygott, hogy nem kell komolyan venni. Jaa, mondom igen? Akkor én is beszélhetek így a vendégekkel, akik nem szimpatikusak nekem? Azt mondta beszélhetek, de akkor nem sokáig leszek itt. És ennyi volt, én vissza is mentem dolgozni, mert olyan mérges voltam. Ti hogy reagáltatok volna? Mit tettetek volna?


L/23


2019. aug. 7. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Uh kicsit túlreagálod. Vissza kellett volna neki szólni hasonló stílusban. Az apjához végképp nem lett volna szabad menned, hisz úgyis a fiát védené, ez egyértelmű. Amúgy meg egy alpári paraszt, aki így beszél nőkkel, kollégákkal, de ez már az ő dolga.
2019. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!