Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fontos neki, hogyjókedvu...

Miért fontos neki, hogyjókedvu legyek?

Figyelt kérdés

Elöttem ul amunkában a kolllegam egy negyvenes pasi , az irodaban , aki mindig felméri a hangulatom es próbál felviditani , mindig sokat kacagunk , nagyon jó a kemia köztunk

Mostanra kijelentette , hogy kiismert ( hónapokig egyutt kavezas közben az iróasztalnalnál, ami aggaszt , hogy ennyire átlátszó vagyok , vajon arra gondolhat , hogy nekem ö bejön?

Nem meseltem magamról sokat , inkabb viccelödtunk

Parszor visszafogtam a viccelödest mert volt hogy picit berágtam rá , mert provokalt , es olyankor nem viccelödtem annyit , kedvesen udvözöltem es semmi több .

Olyankor lattam rajta , hogy mennyire letörtlesz, nem hittem el , hogy ennyire szamit neki az en hangulatom . Sokszor olyankor kimegy , keresi a tekintetem es ha nem nezek vissza letört lesz

Mi az oka ennek , hogy igy szamit neki ahangulatom?

Elnézést mobilról irok , kinlódva, ékezetek hianyosak


2019. aug. 11. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
40 eves nö vagyok
2019. aug. 11. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi flört...
2019. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, drágám.
2019. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nemcsak flörtöl (azt kevésbé, azt talán csak te szeretnéd), sokkal inkább az energiáidat csapolja. Minden embernek van pocsék napja, fáradt, dolgozik, ezer baja van stb. Aki arra kényszerít, hogy folyton mosolyogj, vagy folytonos viccelődést követel, holott látja-tudja, hogy nem vagy jól, az egy szemét ember. Nem vesz tudomást arról, hogy neked mi a jó, csakis önmagával foglalkozik.


Ez egy munkahely, kedves, holnaptól, tessék úgy viselkedni. Dolgozz, és jópár napig ignoráld (azaz hagyd teljesen figyelmen kívül) a viccelődős kollegát. Csakis arra figyelj, hogy a meló menjen, egyéb másra semmit.


Azért számít neki a te hangulatod, mert azt csapolja meg. Egy lelki vámpír - úgy hívjuk az ilyet. Kerüld el, nagy ívben, amennyire csak lehet. Jó volna, ha át tudnád helyeztetni magad valamilyen ürüggyel egy másik irodába, jó messze tőle.

2019. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Undoritóak vagytok. Nem 20 évesek vagytok màr. Eszem megàll.
2019. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Mintha egy 16 évest olvasnék. (Nem az ékezetekre gondolok.) Negyvenes létedre illene a helyén kezelned ezt, munkában dolgozunk, nem flörtölgetünk. Olyan választ vársz a kérdésedre, hogy “azért mert tetszel neki” “akar tőled valamit, hmmm vajon mit?!” holott valószínűleg arról van szó, hogy unatkozik, valamivel el kell ütni az időt. Látszik, hogy nagyon többet akarsz belelátni, de inkább ne ezzel foglalkozz szerintem.

Remélem családotok is van mindkettőtöknek, az úgy még szebb.

2019. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!