Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm az öltözőben gatyába...

A főnököm az öltözőben gatyában állt percekig miközben tudta hogy én látom. Ez normális? Miért csinálja ezeket a dolgokat? 19/L

Figyelt kérdés

Probanapom volt, bejott kezet fogtunk, ment atoltozni az öltözőbe.

Én ott álltam az öltözővel szemben és oda néztem de azt hittem akkor már nincs ott mert nagyon rég bement. Erre ott allt gatyában. De tobb percig. És tudta hogy én látom.

Ez normális?

Egész nap nézett engem de nem a munkámat nézte hogy hogy dolgozok hanem engem nézett. Az is fura hogy egész nap hozzám sem szólt mindenkihez szólt egy egy szót nekem semmit.

Mikor egy másik férfi hozzám szólt olyan volt mintha ő féltékeny lett volna mert ugye vele nem beszéltem egyáltalán.

Miért csinálja ezeket?

Meg nagyon sokáig nézett többször is a szemembe.

Ő egy 30 as férfi kb nem tudom pontosan én meg 19 vagyok.


2019. aug. 13. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom megyek e majd oda dolgozni ha végül felvesznek mert ez a nap is elég fura volt akkor mi lesz később.....
2019. aug. 13. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őt nézni percekig, meg azt sem, hogyan néz a szemedbe hosszan. El lehet fordulni, el lehet ballagni. De ha úgy érzed, hogy molesztál, akkor ne menj oda dolgozni.
2019. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Pont.
2019. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szexre kellettel neki
2019. aug. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értem; megláttad a főnököd az öltözőben én ott álltál és bámultad; ha vélteleül rányitok valakira, vagy észreveszem, elfordulok, elmegyek, nem nézem hosszabb ideig. Így kicsit érthetetlen, hogy megkérdezed, miért állt és élvezkedett a főnököd.
2019. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eakos1 ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy bunkó mert sokat bámúl de neki is lehet jó ízlése, nem? Jó csaj vagy ha néznek a pasik örülj neki. Inkább nevess magadban rajta mint hogy problémát csinálj belőle.
2021. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!