Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csak két hónapra jelente...

Miért csak két hónapra jelentettek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez a legelső munkahelyem eddig.

Éves szerződést írtam alá , ugye három hónap a próbaidő és két hónapos munkaidőkeretben dolgozom. Ez rendben van .


Nem értem azonban azt, hogy a munkáltatói igazoláson a bejelentés nekem csak két hónapra , július elejétől szeptember végéig tart.

A munkaszerződésem júli 01- 2020 júni vége.


Ez így normális? Vagy miről kéne tudnom ? Lehet nem is maradok ? Segítsen valaki. Előre is köszönöm !


2019. aug. 15. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
legy resen, az a biztos
2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Július 1-től szeptember végéig, 30-ig, az 3 hónap, nem 2. Úgy tudom, hogy csak azt szokták bejelenteni, hogy mikor kezdesz, nem döntik el előre, hogy bejelentenek 3 hónapos munkaviszonyra közben meg te felmondasz, mert találtál másik helyet. Ennek mi értelme lenne?
2019. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!