Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként hogy találjak...

Introvertáltként hogy találjak magamnak munkát, amitől nem készülök ki?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, meg nem csak az zárkózott emberek találnak nehezen munkát, hanem akárki.


Az a bajom, hogy bár szeretem az embereket, de csak ha a "pult túloldalán" állnak. Mindenkire tudok mosolyogni, kedves lenni stb. Viszont a kollégákkal egyszerűen nem bírok kijönni. Mindenki bunkóságnak értelmezi az érzékenységemet, meg még a segítő szándékomat is félreértik (rendszeresen).


Amúgy több nyelven is tudok, 2 dipim meg egy okj-m is van (mondjuk nem sokat érek velük, de a lényeg, hogy 80-nál több IQ-m van).


A kérdésem igazából azokhoz szól, akik hasonló cipőben jártak, mint én, és nehezen találtak munkát a jellemük miatt.


2019. máj. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Te nem introvertált vagy, hanem szociálisan needy. Én introvertált vagyok, diplomás, vannak gyökér kollégák, mégis muszáj kijönni velük. 🙂
2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a kérdésem azokhoz szólt, akik hasonló cipőben járnak, még ha ilyen kevés is van. Ezt vegyétek figyelembe pls, és ne fáradjatok a válasszal egyéb esetben.
2019. máj. 3. 06:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kijöttem külföldre dolgozni (Hollandia). Itt elfogadják, hogy nem vagyok bőbeszédű, nem kezdenek ki miatta, lényeg, hogy menjen a munka.
2019. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben járva annyit tudok mondani, hogy le kell nyelni a békát:D Vannak jobb napok, vannak rosszabbak.
2019. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!