Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt hogy elvégzendő munkára...

Volt hogy elvégzendő munkára nemet mondtál? Mi volt az?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Munkahelyen jól teljesítesz, de van olyan feladat ami zsigerből utálsz ezért nem vagy hajlandó elvégezni.
2019. szept. 1. 23:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a választ, ment a zöld kéz. Hasonló helyzetbe kerültem most, ezért voltam kíváncsi a tapasztalatokra.
2019. szept. 2. 09:31
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

20-as eveim elso feleben mindent megcsinaltam a karrier miatt, volt sok hetvegi ingyen tulora, ejszakaba nyulo szervizelesek, mas munkajat is elvegeztem, stb. Meg eleve olyan vagyok, hogy nem szeretek felbehagyni illetve felvallrol venni semmit. Mindig minden jo minosegben, relative gyorsan legyen kesz.

3 eve volt egy fonokom, aki ismerte a lojalitasomat, es felmondasa utan az utolso munkanapjan azzal koszont el, hogy tanuljak meg nemet mondani. Nem attol leszek jo szakember meg jo dolgozo, ha mindig mindent megcsinalok a sajat karomra. Sokkal nagyobb megbecsulest lehet kierdemelni a jo szakertelemmel ha vissza tud utasitani dolgokat az ember.

Akkor nem fogadtam meg a tanacsat, megkaptam az o munkakoret is, fel ev alatt felhalmoztam 600 tulorat, a negyedeves bonusz ehhez kepest nevetseges volt, elektromos tervezo-programozo oldalrol egyedul vittem 11 gepeszmernok projektjeit. En is felmondtam nem sokkal kesobb. Azota mashogy allok hozza, megszakadni nem fogok egy munkaltatonak se, botlottam mar olyan cegbe akik azt akartak hogy ugy tancoljak ahogyan ok futyulnek, szerencsere gyorsan felismerem az ilyet es otthagyom oket.

A masik pedig a biztonsagos munkavegzes es munkavedelem felteteleinek be nem tartasa. Volt munkaltatom megkert, hogy uzemeljek be egy kb. 30 eves 3 tengelyes marogepet. Az elektromos vezerlese teljes felujitast igenyelt, erre penz nem volt. Mondtam hogy en ezt biztosan nem helyezem uzembe, semmilyen szinten nem vallalok felelosseget a veszleallito rendszer vagy az erintesvedelem meghibasodasa eseten.

2019. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!