Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok a helyemben?...

Ti felmondanátok a helyemben? (szerelmi ügy)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jóképű kollégám, közös irodában ülünk, és sajnos beleszerettem. Én sem vagyok neki közömbös, sokat beszélgetünk, általában ő keresi a társaságomat, és többször mondta már, hogy nagyon kedvel (ezt a főnökünknek is elmondta). Múlt héten egy céges rendezvényen elég sokat ittunk, és azt mondtam neki, hogy szeretem, viszont ő nem mondta ezt nekem (viszont vmi olyat mondott, hogy én sem szeretném őt sokáig). Emellett folyamatosan beszámol nekem a nőügyeiről, mutatja/küldi róluk a képeket, hogy éppen kivel szexel/randizik. (ebből ugye elég egyértelmű, hogy nem akar tőlem semmit) Én nem bírok így vele dolgozni, nekem ez nagyon fáj, hogy szeretem őt, ő pedig mással boldog, ezt látom napi 9 órában. Március közepétől elbocsátások lesznek a munkahelyemen, ezt követően rosszabb körülmények között többet kell dolgoznunk ugyanazért a fizetésért, de mivel korrekt a vezetés 15-éig felmondhatunk mi is úgy, hogy kapjunk végkielégítést. Ez nekem közel 1 millió forint lenne. Új munkám még nincs, nem tudom, hogy mennyi időbe telne másik állást találni. Ha egy szobában maradok a pasivak félek, hogy előbb-utóbb idegösszeomlást kapok, most viszont itt az esély lépni... Mit tegyek?
2019. márc. 5. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy még annyi, hogy szeretem ezt a munkát és sok szempontból előnyös nekem (közel van, jó fizu, jó csapat, korrekt főnök)
2019. márc. 5. 18:38
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
30%-os béremelés lesz, jókor akarsz felmondani.
2019. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lesz
2019. márc. 5. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Kéresd magad másik irodába vagy másik asztalhoz.

Azt sem értem, hogy ha nem érdekelnek a nőügyei, mért nem mondod meg neki, hogy nem vagy kíváncsi rá.

A főnököd pedig ha valóban olyan korrekt, simán elmondhatod neki, hogy milyen kellemetlen szituációba hoz a kollégád, biztos van erre megoldás.

Egy ilyen kolléga miatt én nem hagynám ott a tök jó munkahelyem.

Felnőtt emberek vagytok, van szátok, beszéljétek meg, hogy mi az, ami a másikra tartozik magánügyileg.

2019. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

milyen 30% os béremelés? nekem 5-tel emelkedett, pedig a versenyszférában dolgozom :(

amúgy kérdező, én lépnék a millióval :D

2019. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" ezt követően rosszabb körülmények között többet kell dolgoznunk ugyanazért a fizetésért, " - pasi ide vagy oda, én ezért a részért felmondanék.


Főleg, hogy utána írod, "de mivel korrekt a vezetés 15-éig felmondhatunk mi is úgy, hogy kapjunk végkielégítést. Ez nekem közel 1 millió forint lenne. "


***


Ráadásul maga az, hogy többet annyit dolgozol ugyanannyiért, leírhatatlanul megterhelő (személyes tapasztalat). Főleg lelkileg.


Az esetedben tetézné, hogy ott van a valaki, aki nem táplál olyan erős érzelmeket irántad, mint Te iránta.

2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én felmondanék és nem csak a pasi miatt.
2019. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előkeresném még a megmaradt eszemet is,és simán felmondanék,zsebemmel a millióval.Nehogy már tiniként viselkedjek ilyen kérdésben,hogy hű de tetszik ez a pasi,úristen nem bírom ki vele egy légtérben,remeg a lábam ha meglátom... úristen,ki ez,valami Adonisz az űrből ? Tuti nem.Pénzt meg nem keverünk érzelmekkel,úgyhogy nem lépnék,hanem rohannék onnan mint a gyalogkakukk.
2019. márc. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Tanuld meg kezelni a dolgokat.

Nem futhatsz el az életben minden probléma elől.

2019. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En felmondanek. A vegkielegitest is mrgkapod. 3 honapig el tudsz menni munkanelkulre. 3 honap alatt siman lehet munkat talalni. Szerintem ott rontottad el, hogy illuminalt allapotban elmondtad neki, hogy szereted. Jo, olyankor az ember levetkozi a gatlasait. Viszont ez a sracnak meg inkabb novelte az egojat. Szerintem ne is foglalkozz vrle. Ha komolyan erdekelned, nem cukkolna, es nem tartana elmenybeszamolot, hogy mikor kivel es hogy voltak egyutt. Alapbol inkorrektnek tartom, ha valaki kibeszeli a maganeletet egy munkahelyen. Az arra a 2 emberre tartozik szerintem.
2019. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!