Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok?

Ti felmondanátok?

Figyelt kérdés
A főnököm fúr, de nem mond fel nekem. Gondolom, inkább elszórakoztatja magát rajtam és várja, hogy én lépjek. Amúgy a fizetés nem olyan rossz. Mondjak fel, vagy inkább várjam meg míg ő mond fel, közben meg tűrjem a szemétségeit?
2018. dec. 28. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előnyösebb ha megvarod hogy ő rugjon ki
2018. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ kevés.Mivel fúr?Hogy érint téged? Mit teszel? stb.
2018. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felvett mellém két másik csajt, akik egyike se ebben a szakmában dolgozott, és nem is jók, de úgy kezeli őket, mint valami messiásokat. Kiüríti a feladatkörömet, és nekik adja az értelmesebb feladatokat, nekem pedig a leggagyibbakat hagyja meg, pedig én vagyok a legtapasztaltabb a csapatban, és idáig mindent jól meg tudtam csinálni. Úgy kezel, mintha a többiekhez képest valami alsóbbrendű lennék. A nálam hagyott feladatokról hangoztatja a többiek előtt, hogy ezek milyen "h.lyeségek". Ha bármi javaslatot felhozok, azonnal leszólja a többiek előtt, akkor is ha marha nagy baromság, amit mond. Ismeri az időbeosztásomat, meg, hogy mikor vannak sürgős feladataim, és itt is folyton próbál keresztbe tenni, ha van rá lehetősége. Ha valamit a magánéletemről sikerült kiderítenie, azt fikázza.
2018. dec. 28. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb keresnék egy másik állást, de utána én fölmondanék.
2018. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod már a galádságait, akkor menj el onnan
2018. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha ki akarna rúgni, akkor már megtette volna. (Ő biztos nem agyal ennyit a témán, mint te.) Nyilván élvezi, hogy valakit tud piszkálni, aki hagyja magát.
2018. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, így van, ahogy írtad. De ezt én is kiírtam a kérdésemben. A kérdés pedig az volt, hogy ebben az esetben felmondanátok-e, ha a helyemben lennétek, vagy tűrnétek a szar bánásmódot?
2018. dec. 29. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire éri meg? Nézzük meg, tegyük mérlegre az arányokat. Tehát pl az egészet vesszük 100%-nak. Hány százalékban inkább zavar a munkahelyed; hány százalékban jó. Például nézzük: Otthonodtól való távolság, azt csinálod-e , amit szeretsz, mindezért hogy ezt elviseld, mennyi fizetést kapsz, többi kollégával jól kijössz-e; vagy ezért a pénzért amit most kapsz, megéri-e tűrni. Vagy pedig, hogy lelkileg jboban megvisel, és már rámegy a lelki egészségedre, eleve feszültebben, kedvtelenebbül, erőtlenebbül, motiválatlanul mész be, st.b
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!