Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nalatok a munkahelyen megenged...

Nalatok a munkahelyen megengedett a mobil hasznalat?

Figyelt kérdés

Ügyfelekkel dolgozunk,, eddig kint lehetett egy polcon, ahol az ügyfél nem látja, felvehettük a fontos hívást, telefonálhattunk is ha muszáj volt. Viszont nem egy kolléganőm nyomkodja a telefont az asztal alatt, ezért meglett tiltva, hogy elől legyen, el kell zárni a szekrénybe. Az én kedves kolléganőm ezen teljesen kiakadt, hogy őt az ügyvédje bármikor keresheti, meg vannak gyerekei....ahogy amúgy legtöbbünknek, de ő kivételezettnek érzi magát. Ha nem nyomkodta volna a facet, ott lehetne a telefon, ennyit erről.

Nálatok hogy működik ez?



2019. szept. 6. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem érdekel senkit a mobilozás, ha a munka el van végezve. Sokszor jön oda a főnököm hozzám, mondani akar valamit, de előtte megvárja amíg messengeren megírom az üzenetet :)
2019. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fizikai munkások, ahol mindkét kézre szükség van és az ütemet sokszor szalag diktálja:


Nekem volt nagybeteg, halálos beteg rokonom, a gyámom. Akkor még nem dolgoztam. A telefonom kb. hozzám volt ragasztva. Amikor már annyira durva volt a helyzet, le se némítottam; olyan helyre meg nem mentem, ahol nagyon le kellett volna (mondjuk az állapota miatt eleve nem is tudtam volna).


Hacsak nem veszélyes valami miatt, én mindenképp engedném az olyanoknak, akik bármikor kaphatnak hívást, beteg gyerek, egyéb rokon miatt. Akinek "szimplán" gyereke van, az talán tényleg adja meg a portás / felettes / akárki számát, de őket is hadd érje el napközben a suli, ha kell.



Ügyfélszolgálat:


Ok, hogy nem lehet bent a telefon, de ha 30 percen át nincs ügyfél, csak a falat szabad bámulni?



Én irodában vagyok adminisztrátor-szerű. Amikor nincs meló, igenis netezek, amikor van, igyekszem csak azzal foglalkozni. DE! Őszintén bevallom (gyengeség, vagy nem), ha meredten kell koncentrálni különféle adatokra és közben ugyanazt a betanult 5-6 mozdulatot (kattintást) végezni, azt kb 10-15 percig bírom ki egyhuzamban szenvedés nélkül. Így olyankor munka közben is előkerül (ez az egész főleg az első munkahelyemre vonatkozik).


Innen tehát tőlem is elismerés mindenkinek, aki 8,5+ órán keresztül FOLYAMATOSAN, irtó kevés szünettel bír csinálni különféle extrém unalmas, lélekölő munkákat.

2019. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Irodán dolgozom adminisztrátorként,nálunk megengedett,ennek ellenére nekem nem szokott hiányozni.Nem szoktam netezni munka közben.
2019. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam eddig:


Call centerben lehetett, irodában főnök mellett asszisztensként lehetett, most ruha boltban nem lehet.

2019. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!