Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek, hogy telik a...

Munkanélküliek, hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
Őszintén! Én nem sok dolgot csinálok. Javarészt a netet böngészem cikkeket olvasok, állásokat nézek. Angolul tanulok, de semmi több. Hiába mondtam fel még mindig nem tudtam teljesen elengedni magam, ha sorozatot nézek ágyból az viszonylag ki szokott kapcsolni, de amúgy sokat kattog az agyam.

2019. szept. 8. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem sokáig voltam az, de igyekeztem elterelni a figyelmemet az aggódásról.
2019. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Már tartós táppénzen vagyok (terhesség) de lényegében ugyanúgy vagyok, mintha munkanélküli lennék. Tanulok angolt, készülök a baba fogadására, csinosítom a lakást, beszerzek apróságokat, szomszédolok a környező anyukákkal, fiatalokkal. Van egy népművészeti hobbim, amikből megrendeléseket is kapok. Ezenkívül sorozatokat, filmeket nézek, és idejárok erre az oldalra megbotránkozni az emberi szemétségeken, és hülyeségeken. Sokat olvasok is, gitározom, vagy játszom a ház őrzőjével. Most épp házfelújításban is vagyunk. Glettelek, festek, takarítok...Szóval nem unatkozom :D
2019. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában dél körül kelek fel igaz 5 fele szoktam lefeküdni. Felkelek, kajálok, meglesem a napi híreket, aztán ha van valami a hét körül teendő azzal foglalatoskodok, vagy átugrom ismerőshöz dumálgatni, este meg filmezés vagy épp poker - ez a fő bevételi forrásom, ezért nem melozom - ilyenkor késő este meg általában random netezgetek, vagy könyvet / ujságot olvasok.
2019. szept. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én munkát keresek. Nekem az álláshirdetések böngészése kitölti majdnem az egész napomat.
2019. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én sorozatokat nézek, olvasok, elmegyek allasborzere mert ugye az kötelező most. Kávét főzök, mosogatok, meccseket nézek a tvben, és beszélgetek az ismerőseimmel facebookot. 25F
2019. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!