Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanácsot szeretnék kérni!?

Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés

Üdv, sajnos a családtól nem nagyon bírok tanácsot kérni, ezt ha nem gond nem részletezném,ezért szeretnék tőled tanácsot kérni.


Röviden,tömören csak.

Szóval kezdjük,jelenleg most lettem munkanélküli, jelentkeztem egy képzésre ami hamarosan indul, körülbelül 6 esetleg kicsivel több hónapig fog tartani,jelenleg 1-2 hónap múlva fog indulni,attól függ mikorra gyűlik össze a létszám? de mellete volna lehetőségem dolgozni is, bár nem nagyon tudom hogy így fel vesznek e valahova?

Első hónap sűrű lesz az biztos, a többi hónap lesz olyan hogy heti 1-2-3-szor kell csak menni.

Na szóval, találtam egy állást jelen állás szerint pizza futár, minden meg van hozzá ami kell, csak az a gond 22:00-23:00-ig van munka, vagy is nem lenne gond, csak nem tudom rossz időben hogyan tudnák haza menni? Mivel busszal járnák,5 km kéne haza gyalogolnom éjszaka, volt már benne részem és nem egy kellemes dolog, esőben, hóban, fagyban.

Utolsó busz 20:00.

Gondolom azt a 2-3 órát hétköznap vagy hétvégén nem fogják csak úgy el engedni, mivel akkor is eléggé van forgalom,ki ne gondoltam volna? ;-)

Szerintetek mit tegyek?

Lehet hogy hülye kérdés.



2019. szept. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs más munkalehetőség? A munkáltató nem veszi figyelembe amit leírtál? Én nem sétálnék munka után éjszaka 5 kilométert.


Ha nem kell nagyon a pénz, akkor inkább keresnék valami mást.

2019. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szolgálati gépet elkérheted saját használatra? Gondolom nem, az túl egyszerű lenne 😃 meg saját motor sincs nyilván...


De amúgy akkor még a bicaj lehetne opció, csak akkor odafelé is tekerni kell. Fél óra alatt megvan ám az 5 km, laza tempóban. Legyél jól kivilágítva, egy bukó sem árt. És ezzel ajtótól ajtóig mehetsz 🙂


Esőben fagyban ez is szar persze 😃 meg ha még dimbes-dombos részről is van szó, az izzasztó.


Esetleg ha szerencséd van, és valaki autóval közlekedik ugyanoda, ugyanakkor elengedve.

2019. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos itt nem nagyon van munkalehetőség, ettől csak rosszabbak vannak, máshová ismeretséggel lehet csak bekerülni.

Igazából ezt még nem nagyon mondtam neki, de feltétlenül meg kérdezem tőle.

2019. szept. 9. 18:56
 4/5 A kérdező kommentje:

2# Gondolom nem fogják oda adni, mivel nem csak én használnám, sajnos nincs.

Ez egy jó megoldás, csak hóban nem tudom mi lesz? :-D itt nem nagyon takarítják az utakat.

Sajnos mindenki másnak hamarabb vagy később ér véget a munka ideje.

2019. szept. 9. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
az első hónapban nem dolgoznék, és mikor kevesebbet kell járni iskolába, keresnék egy normálisabb munkahelyet, inkább takarítanék, mint hogy éjszaka kelljen hazavergődnöm mindig gyalog.
2019. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!