Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodában csak extrovertált...

Irodában csak extrovertált személyiséggel lehet hosszú távon túlélni?

Figyelt kérdés

Úgy látom azok az emberek akkor folyton csak csevegnek (még ha közben nem is dolgoznak) sokkal nagyobb elismerésnek örvendenek mint akik hallgatnak általában és végzik a munkájukat.

Ennek köze van a személyiségtípushoz? Az extrovertált embereket általában pozitívabban értékelik mint az introvertáltabbakat?


2019. szept. 10. 11:08
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nálunk a legtöbb ember dumálós, lógós, kávézgatós, csevegős, ami nekem a halálom.

Nyilván, ahol szükséges ott beszélek, és kommunikálok, de nem szeretek a szomszéd irodából leállni a nőkkel arról csevegni, hogy kinek milyen színű a manikűrje pl.

Én elég furán gondolkodom, de nem barátkozni járok a munkahelyemre, és sosem akartam ott haverkodni. A közvetlen munkatársaimmal bizonyos korlátokon belül jó a kapcsolatom, a többiek nem szeretném, ha sokat tudnának rólam a munkahelyemen kívül. Azt nem feltétlen gondolom, hogy csak extrovertáltak kaphatnak elismerést a munkahelyen, főnöktől függ. Az én főnököm tudja, hogy mindenki más személyiség, és teljesítmény alapján formál véleményt, nem érdekli, hogy ki mennyire jól tud a semmiről pofázni.

2019. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen, épp az olyanok miatt mint a 6-os válaszoló, aki 40 órából 20-at végigpofázik, ahelyett, hogy dolgozna.

Idegesítő, mikor odafigyelős munkám lenne, a koleginák meg arról társalognak, melyik színész a helyes pasi. Az ilyenek a többit se hagyják dolgozni. Persze azt ismerik el a magasabb beosztásúak, akik jópofiznak, nem azt aki megül a valagán és dolgozik.

2019. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy az átlag extrovertáltak ilyen semmi szinten vannak értelmileg mint a 13-as. Ezért szenvednek az introvertáltak olyan sokat miattuk, mert teljesen intoleránsak, bunkók és szemetek tudnak lenni, semmi tapintatosság, pillanat alatt felhúzzák magukat és robbannak. Hihetetlenül kártékonyak, pszichopata tendenciájúak, nem empatikusak.
2019. szept. 11. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!