Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ne merjen felhívni a főnök a...

Ne merjen felhívni a főnök a saját mobilomon ezt hogy mondjam meg ha már így megmondtam eredménytelenül?

Figyelt kérdés

Az van hogy a főnök munkaidőn belül és kívül is hívogat a saját mobilomon. Még az elején tűrtem de amikor még néha este 9kor sőt hétvégén sőt szabadság alatt is csöngött miközben fix munkaidőm 17h-ig tart úgy döntöttem hogy tiltóra teszem.

De akkor is hívogatott mondjuk fel nem vettem mert a hívásszűrő automatikusan passzolgatta le a hívásokat de volt olyan hogy 40 hívás 1 óra alatt munkaidőn kívül.

Aztán persze másnap jött a számonkérés hogy mi az hogy nem lehet engem elérni.

Úgy döntöttem kicsit tisztázzuk már merre hány méter és megmondtam neki saját telefonom nincs joga számonkérni ha nem veszem fel kikapcsolom szívem joga.

De ekkor se vette az adát és újra és újra.

Ezért bepipultam és (ezekkel a szavakkal) közöltem vele hogy ne MERJEN még 1x felhívni mert úgyse veszem fel, vegye úgy hogy nincs telefonom és kész (ezt így megmondtam).


Eredmény? Egy darabig 1-2 hétig csend majd most újra 10 hívás a filterben...


Szerintetek mégis hogy kell elmagyarázni egy főnöknek hogy NE MERJEN a saját mobilomon hívogatni se munkaidőben se azon kívül?

Munkaidőben ott a céges vezetékes azon kereshet munkaidőn kívül meg munkaidőn kívül vagyok vegye úgy hogy meghaltam.

Kérdés: ezt hogy lehet elmagyarázni ha már erős szavakkal elmagyaráztam és eredmény semmi?


2017. szept. 7. 11:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Miért keres? Mert ha tényleg csak rád van kattanva, akkor marad továbbra is a filter, és a halálnyugodtan közlés, hogy szokja meg, és majd megunja. Vagy nem lesz munkád.
2017. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

"Vagy nem lesz munkád."


Utóbbi inkább...

2017. szept. 7. 11:25
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem a főnök, hanem ügyfelek hivogattak robotolni. Meguntam, aztán átirányítottam az összes hívásomat az ügyfélszolgálati számra. Egyből abba tudták hagyni.
2017. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, hadd csengjen. Ha "számonkér", akkor nem hallottad, le volt halkítva, stb. Ha ennyire értetlen és erőszakos, akkor csessze csak ki az idejét az ablakon.
2017. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ, hogy miért hív.

Engem is szoktak hívni, nekem mondjuk nem esik nehezemre felvenni, mert nyilván azért hívnak, mert sürgősen kell valami, amit én tudok, hogy hol van, hogy van, stb.

2017. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
irányítsd át a hívását egy olyan számra, amitől meglepődik: sajátja, céges ügyfélszolgálat, felesége, anyja, szextelefon :)
2017. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Attól függ, hogy miért hív. "


Megmondom. Nem azért mert lényeges fontos ügy van amit csak én tudok megoldani... hanme azért hogy éreztesse ő a főnök és neki mindent szabad. Ezért.

Az milyen hogy adott napon TUCATSZOR keresett másnap meg már azt se tudta miért keresett....

MARHA FONTOS LEHETETT!

2017. szept. 7. 11:46
 8/32 A kérdező kommentje:

"irányítsd át a hívását egy olyan számra, amitől meglepődik: "


nem jó. Átirányított hívás díját már én az átirányító fizetem!

Ő hív és még nekem kerülne pénzbe!

2017. szept. 7. 11:47
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Jó, oké, jogos! De arról nem írtál (mert az ember az vágja általában, gondolom, te is), hogy magáncélból hívogat, vagy munka miatt?
2017. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%
Változtasd meg a számodat!
2017. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!