Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyen vele jó kapcsola...

Hogyan legyen vele jó kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Új melóhelyre kerültem és segít egy csaj betanulni, egy osztályon dolgozunk. Kedves velem meg minden, de azt vettem észre, hogy néhány emberrel jópofizik, viszont a hátuk mögött szidja is őket.. Nem mindenkit, van akit kedvel.. Én nem szeretnék vele rosszba lenni, ráadásul a melóhelyemet is szeretem. Hogyan lehetnék egy ilyen csajjal jóba? 24N
2019. szept. 18. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
"Aki neked fecseg, az rólad is fog" És ez eddig mindig igaz volt, nem bízom olyanokban, akik másokról rosszat mondanak de a szemükbe nem mondják.
2019. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy egy szaralak, hogy másokat a háta mögött kibeszél
2019. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kerüld! És ezt komolyan mondom. Vigyorogj rá, ha meglátod, de láss meg valaki mást (még, ha ott sincs), kapj egy érdekes üzenetet (még, ha nem is kaptál), legyen sürgős elintéznivalód.


Megtapasztaltam, hogy nem érdemes szembeszállni más kollégával a többiek védelmére - fordított esetben a többiek úgysem teszik meg érted.


Ha meg jóban vagy a kolléganőddel, idővel lelki terrort is alkalmazhat; mert az ilyen emberek szokták terjeszteni a határaikat a b.nkóság terén, ha látják, valaki ennek ellenére is jóban akar velük lenni.


Nekem volt hasonló élményem és én is barátkozni akartam a bizonyos lánnyal, hogy engem mindenki szeressen. Megtanultam, ezt nem szabad, meg, hogy nem kell, hogy mindenki szeressen.

2019. szept. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!