Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés az amikor kidolgo...

Milyen érzés az amikor kidolgozod a beledet is és nagyon kevés pénzt kapsz érte, hogyan kezeled az érzést?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Belemet épp nem dolgozom ki, de kevés az órabérem és nagyon sokat bent vagyok.

Milyen érzès? Mint egy nyaralás, milyen érzés lenne? Szar, még a kajàn is muszáj spórolnom.

Hogy kezelem? Próbálom nyugtatni magam, hogy ez csak ideiglenes, ha végeztem az iskolàval ennek a többszörösèt fogom keresni.

2019. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az érzés kezelem ilyenkor, hanem az álláshirdetéseket.

(Esetleg még nézegetem a továbbképzéseket.)

2019. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már,holott még tanulok,de már vannak terveim. Itt sok nincs. Ide csak visszajárni fogok,ismerősök,egyéb dolgok miatt. Hát a tapasztalatom nem sokkal jobb,mint másé. Voltam már ebben a gödörben,de nem fogok beleesni újra. Ahogy megvannak a tanulmányok,viszontlátásra. Aki marad,azt sajnálom,lehet itt élni,lehet úgy is élni az életéveidet,hogy az életed minősége rossz,az idő amit eltöltesz rossz,meg úgy is,hogy jó. Engem senki ne hívjon hazaárulónak,meg minden baromságnak addig,amíg nem tett semmit azért,hogy ez a helyzet más legyen,amíg nem szedte darabokra a tolvajainkat,akik a saját népüket teszik tönkre...
2019. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehezen, Kérdező. És többnyire nem is maradok ezen a helyen, ahol rabszolgatartás folyik, és a főnök persze a létező legnagyobb dilettáns.
2019. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos volt ilyenben részem többször is. Elég erősen italoztam akkor munka után.
2019. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tervezem a hogyan továbbot...
2019. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tanárnak tanultam. Mondták, persze, hogy kevés a fizetés, de gondoltam, nincsenek nagy igényeim. Amíg nem laksz egyedül, nem te fizeted a rezsit, nem igazán tudod, hogy tényleg milyen drága is az élet.

Amikor megkaptam az első fizetésemet, kiderült, hogy a havi fűtésszámlámat nem lehet belőle fizetni. Egyszerűen nem is értem, a tanárok hol laknak? Tömegszálláson? Régen legalább volt szolgálati lakás. Na, a lényeg, én 4 évig csináltam, szerettem, imádtam, aztán otthagytam, mert én nem zsebpénzért szeretnék dolgozni.

2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!