Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnököd utál, az az...

Ha a főnököd utál, az az érzés befolyással van arra, hogy mennyire becsüli a munkádat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha utál, nem fogja becsülni.
2019. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mert igaz, amit az 1. mond.
2019. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Utaljon, kit érdekel? Kit érdekel mennyire becsüli a munkámat? Én megcsinalom, kifizetik oszt jónapot. Ez csak egy munkahely. Főnök szeret 😂 kit érdekel szeressen vagy utaljon ha akar.
2019. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen; engem utált és ezért nem volt képes értékelni az erőfeszítéseimet. Engem a trainingen utált meg; a training kezdetén trainer volt, a végére (tartott 2 hétig) főnöknek léptették elő. Nem szerette, hogy állandóan visszakérdezek, lassú vagyok, nem értem meg elsőre a dolgokat. Állandóan rám olvasta, hogy buta vagyok és miattam csúszik a training (közben rengeteg idő elment azzal a training alatt, hogy egy kérdésemre nem válaszolt rögtön, csak hitetlenkedett, hogy buta vagyok).


Volt, hogy sírtam miatta, titokban vagdostam magam a mosdóban. Minden nap ha valamit megkérdeztem vagy pl 5 perc alatt hat percbe telt teljesíteni a feladatot, rám olvasta, hogy egy xar, lusta, BUTA munkaerő vagyok. Azt le se tojta, hogy egész nap kidolgozram a belem.


Felmondtam. Amikor elköszöntem tőle az utolsó munkanapomon, csokit adtam neki és mondtam pár kedves szót, mire annyit mondott, hogy nem örült, hogy a főnököm kellett, hogy legyen.


Pár évvel rá gyereket szült; akit így ismeretlenül is sajnálok :D


Majd ha a szorzótáblát meg hasonlókat elsőre nem tanulja meg, lesz neki nemulass... Majd anyja csinál egy lelki nyomorékot belőle :D

2019. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4: Ha ilyen mértékben alkalmatlan vagy egy feladatra, akkor nem kellene ezt kivetíteni a főnökre, még ha nem is kezelte megfelelően a helyzetet (tréning végén ki kellett volna rúgni téged, ha nem bírod a tempót)


Egyébként pedig egy normális vezető se nem utál, se nem szeret egy beosztottat sem. Ha valami csoda folytán olyan felettesem lenne, aki emocionális kérdést csinál a beosztottjai megítéléséből azonnal lépnék, még akkor is ha éppen nem engem utálna.

2019. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5., ha valakinek vannak kérdései a training alatt, nem érti meg elsőre, nem jelenti azt, hogy alkalmatlan a feladatra. Mint az én esetemben.


Remélem ezzel a filozófiával, amivel megírtad az előző kommented, nem kerültél igazából sohasem főnöki pozícióba.

2019. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6: A válaszoló azt írta, hogy folyamatos kérdései voltak, lényegében nem tudta megütni az elvárt szintet, nem tudta tartani a tempót. Tehát a munka nem neki való. Lehet ezen kiakadni, de nem mindenki alkalmas minden pozícióra. Ezt be kell tudni látni. (Én sem lennék jó állatorvos pl., de a munkámban nem vagyok rossz.) DE ha az egész hozzászólást olvastad volna, rájöttél volna, hogy ettől még lehülyézni nem kellene a munkavállalót, de takargatni sem, hogy aztán nyomasszák egymást.


(Ja és Jani sem vagyok, úgyhogy nem kell privátban írogatni;))

2019. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. - a 4 és 6 voltam. Nem voltam alkalmatlan a pozicióra; ha egy trainingen ülök, természetes, hogy első nap visszakérdezek, ha elsőre nem értek meg valamit, erre céloztam.


Ha egy főnök ezt nem képes elfogadni, kiakad, akkor nem való főnöknek.


Milyen Jani? Ezt annyira nem értem.

2019. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első nap ok.

A te hozzászólásodból az jött le, hogy a két hét végén, sőt utána a napi munkában is probléma volt ez


"Minden nap ha valamit megkérdeztem vagy pl 5 perc alatt hat percbe telt teljesíteni a feladatot,"


Nem írtad milyen pozíció, de nem túl magas beosztásra gondolok.

Ha 20%-kal lassabban dolgozol, mint az elvárás, norma, az azt jelenti, hogy 20%kal kevesebbet termel a cég. Az durva kiesés már.

2019. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, s sajnos ez eléggé rányomja a bélyegét mindenre.

Több évtizedes szakmai múlttal kifogtam egy főnököt, akinek szokatlanul szimpi voltam. A két kezemen nem tudtam megszámolni már akkor sem, hogy hány főnököt "fogyasztottam el" - és kivétel nélkül mindegyik elégedett volt addig a munkámmal. Ennek az embernek azonban a csillagokat lehozhattam az égről, akkor is keresett és talált okot arra, hogy állandóan ordítson, de csak engem tüntetett ki ezzel a megkülönböztetett figyelemmel. Ezek után magától értetődő volt, hogy amikor létszám problémái adódtak és jött simulni,akkor beintettem neki.

2019. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!