Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Raktári munka után ingatlanozn...

Raktári munka után ingatlanozni kezdtem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 3 es fel évig dolgoztam Raktároskent, ott megmondta nekem mit hova pakoljak, mit csináljak. Nem volt felelősség rajtam, majd kirugtak mert leepites volt a cégnél. Utána egy hónapig itthon voltam. Most 5napja dolgozom egy ingatkanirodaban és elég sok mindenre oda kell figyelnem. Telefonok, számítógépes rendszer ismerete, lakások bemutatása, új lakások felterkeoezese stb. Az a kérdésem hogy hogyan tudnék jobban odakoncentralni a feladataimra? Hogyan ne legyek stresszes? Itt ugye sok új emberrel kell beszélnem sok az input és én nem vagyok hozzá szokva és minden nap végén kivagyok kérdezve hogy mi történt és alig jutnak eszembe dolgok mert annyi minden történik velem egy nap, mint a raktárban 3 év alatt. Hogyan leszek jobb ebben?
2019. okt. 1. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez majd mindent rendszerez helyetted, emlékeztet, listába szed, blabla. Tényleg sokat segít, ha kapkodós munkád van.

2019. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jónak tűnik, köszi
2019. okt. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!