Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba, olyan embernek...

Önéletrajzba, olyan embernek akinke általános iskolai végzettsége sins meg mit irjak be, hogyan kozmetikázzam?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak kellene irnom egy önéletrajzot, 56 éves már, közfoglalkoztatottként dolgozik a vasuton, söoröget takarít, most úgy tünik hogy lehetséges hogy felveszik, de irni kell neki önéletrajzot. Meg vagyok akadva. Iskolákhoz is azt irnam be 8 általános bár az sincsen meg neki rendesen, dolgozott szegénykém világ életében gazdaságban, szölészetben, de ezekröl bizonyitványai nincsenek. Az önéletrajzba meg aért mindent olyan szépen kellene tálalni. Irjak be mindent , ne kozemtikázzam, vagy esetleg lehetne valahogy szépiteni?
2019. okt. 2. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A befejezett osztályok számát írd be,illetve a munkatapasztalatokat, hogy lássák mennyi mindent csinált. A közmunkából nehéz kiszakadni, de sok sikert kívánok.
2019. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugy sem kernek bizonyitvanyt kamuzz.

A lenyeg hogy hosszu tavu volt munkahelyeket irj. Pl 5 évig takaritott itt, 10 évig volt napszamban, stb.

Igy azt latjàk hogy becsületes szorgalmas dolgozo ember.


Csak mert amikor az en öneletrajzomba beleirtam hogy x honapig dolgoztam itt, x honapig amott es kb 5 éven belül volt vagx 10 munkahelyem ebbe kötöttek bele.

Közbren azert mert diakmelo volt, meg csak egy par honapos projekt miatt vettek fel, vagy becsödöltették a cèget stb.

Azota 1-3 munkahelyröl irok csak, es több éves stadiumnak irom.


(Amugy azt nem is èrtem csöd szélén àllo munkahelyek minek vesznek vel alkalmazottakat. De annyira jellemzö. Nem egy cég szünt meg par honap mulva miutan felvett dolgozni. A szüleim ezen röhögnek hogy biztos en viszek mindenkit csödbe. Valami penzügyi manöver lehet ez is)

2019. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Hazudj. Úgyse fognak utána nézni.
2019. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sorold fel, milyen sok helyen dolgozott teljes munkaidőben (gondolom, napi 8 órát - az így írd, hogy teljes munkaidő).
2019. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell beleírni az iskolai végzettséget, csak munkahelyeket
2019. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell "kozmetikázni". A 8 általánost beírhatod mert egy 56 évesnél már nem ellenőrzik, de azzal legyél tisztában, hogy ezzel a végzettséggel és a fent megemlített foglalkozások fényében nem fogják olyan helyre felvenni ahol egyátalán mérvadó lenne a végzettség.


Szóval teljesen mindegy ... Egyedül a munkatapasztalat számít az ő esetében.

2019. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodtan hazudhatsz. A munkatapasztalatokat írd be (kiszínezve), nem szoktak utána nézni.
2019. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítö hozzàszólàsokat tippeket. Megírom neki ugy, ahogy énis gondoltam
2019. okt. 2. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha felveszik, akkor kérni fogjàk a legmagasabb iskolai végzettséget. Az interjún még nem, de ha felveszik akkor igen, mivel kötelezö leadni a legmagasabb bizonyítvànyt. Aztàn azt lefénymàsoljàk. Szóval kiderül ha hazudtok. Meg sok munkàt nem is csinàlhat ha nincs meg a nyolc.
2019. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: idén már nem kell jelenteni a végzettséget neg a bizi számát
2019. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!