Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért közösítenek ki a kollégáim?

Miért közösítenek ki a kollégáim?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyok az új munkahelyemen, eleinte jól indult, kedves volt mindenki, aztan az utóbbi pár napban alig szól hozzám valaki, nem is hívnak ebédelni. Ha odamegyek hozzájuk akkor persze nem hajtanak el, de érződik, hogy nem látnak szivesen. Nagyon rosszul esik, emiatt nem is voltam ilyen munkahelyi bulin, mert ott is csak leráztak volna. Biztos nehéz befogadni egy új embert egy közösségnek, de mégis mit csináljak ha ennyire elutasító mindenki? Én próbáltam beszélgetni velük de egyszerűen lenéznek vagy nem is tudom, nem akarnak hozzám szólni sem...
2019. okt. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre, pár hete vagy csak ott. Én már 25 éve dolgozom, több közösségbe is be kellett már illeszkednem, munkahelyi, edzőtermi, baráti közösségekbe egyaránt. Az embereknek idő kell, míg elfogadnak. Én is viszonylag távolságtartó vagyok, nem ugrok azonnal az új emberek nyakába, időt hagyok nekik is, magamnak is feloldódni, megszokni egymást.
2019. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Azért ha már huzamosabb ideje ilyenek, akkor azért legyél te is kicsit flegmább, mint eddig. Pl.ne köszönj előre és mutasd azt, hogy te magadban is jól elvagy, nincs szükséged egyikükre sem. Aztán akinek böki a csőrét, az majd változtat. Nehogy már azt higyjék, hogy te benyalsz nekik. Kapják be! :)
2019. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg közvetlenebb lenni, meg életvidámabb, egy jó kisugárzású emberrel ki ne barátkozna? Vagy előbb egyesével kezdj el velük kommunikálni, hátha akkor a többiek is elkezdenek maguktól nyitni. (Hozzá kell tennem, nem tudom szeretnék-e egy ilyen nem túl befogadó csapat tagja lenni, én is rosszul érezném magam a helyedben, mi az újakat próbáljuk felvilágosítani azokról a témákról is, amiket nem tud, de szóba jön...)
2019. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!