Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kekeckednek velem a...

Miért kekeckednek velem a kollégáim?

Figyelt kérdés

Szóval áprilisban kezdtem el dolgozni egy szemétszállító üzemnél kukarakodóként , az elején még nem volt "saját járatom" csak összevissza kellett mennem nap, mint nap. Kb 1 hónapja összekerültem egy kukarakodóval és a sofőrrel, az elején minden rendben volt de mikor én hiányoztam mert gyógytornára kellett járnom, a helyemre egy ukránt tettek be. Akkor kezdett zavarni a dolog mikor azt mondták a kollégáim hogy engem le akarnak cserélni az ukránra. Ez annyira sz.rul esik, rendesen végzem a munkámat, a másik kukarakodó akivel együtt vagyok szeret inni és munkaközbe megiszik 4 doboz sört is és folyton piros a feje mint a pipacs. De nem szólok érte, mert akkor kirúgnák.Pedig munka közben nem szabad innunk.

Mivel iszik olyan is van hogy egy hosszú utcát nekem kell leszednem mert ő bent ül a kocsiban és iszogat. Látszik rajtam hogy ez nem tetszik nekem mert 2 ember helyett dolgozom de nem szólok ezért sem. Mégse vagyok jó. Nem akarom hogy megint én legyek az,akit csak dobálnak? Az ukránokat szokták ide oda tenni. A műszakvezetőm még nem szólt a váltásról. de azok ketten már tervezgetik hogy lecserélnek. Mit tegyek?

23/F



2019. aug. 20. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, hogy nem kell az alkesz helyett is dolgoznod, de ha beleszerelmesedtél az ürgébe, akkor ez beteljesületlen szerelem marad áthelyezés esetén :)
2019. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Mert hagyod és kihasználják....

Ha 23 évesen ennyi eszed van akkor meg is érdemled ezt, de most komolyan mondom.

Vagy számolj le és keress egy normális állást mert biztosan fogsz találni. Az Ukrán csávós dolgot hogy le akarnak cserélni rá ezt valószínűleg csak kitalálták azért hogy még jobban odatedd magad, jól megijesztettek téged és hülyére vesznek szó szerint.

Én beárulnám a kollégámat hogy ő iszogat főleg ezért ne hagyd annyiban a dolgot!

2019. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék ha le akarnának cserélni, fene sem akar ilyen semmirekellőkkel együtt dolgozni.
2019. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!