Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen depressziós vagyok...

Teljesen depressziós vagyok minden vasárnap?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki mindenkinek csak ártani tud és a vezetőség nem akarja elmozdítani.
2019. okt. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor te menj el.
2019. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerős.

Aztán egy idő után rájöttem, hogy felesleges olyan helyen gyötrődni, ami cska kikészít. Munkahelye lehet több az embernek, de egészsége nem. És hiába mondták, hogy "máshol sem jobb". De. Bebizonyosodott, hogy igen. Azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok.

2019. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a legjobb megoldás, 18-an szeretnék, ha nem lenne ott, csak a baj van vele.
2019. okt. 6. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
vasárnap az Úr napja. el kell menni szentmisére, és imádkozni, hogy rúgják ki vagy mondjon fel. ha többen mentek, nagyobb az esély rá. szívesen.
2019. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A. Igen, az vagy.

B. Nem, nem vagy az.


Melyik a szimpatikusabb válasz? Mi lenne, ha rendesen kérdeznél, és nem kijelentő mondat végére nyomnál kérdőjelet?

2019. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, értelmetlen volt kijelentő mondathoz kérdőjelet írni, de az érzés nem változott. Most viszont még a munka miatt is ideges vagyok. Nem haladok az egész napos vérszívás miatt meg valaki mindig rajtaül a maga fázisán... a határidő meg véges. Kivagyok 😭
2019. okt. 13. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Ott kell hagyni, keresni mást.
2019. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is minden vasárnap az vagyok, de nem munkám miatt alapból.
2019. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!