Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik elhivatottság?

Létezik elhivatottság?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, létezik.
2019. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Az elmebaj egyik megnyilvánulása.
2019. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Engem érdekelt egy kicsit egy bizonyos dolog és azonnal rámsütötték, hogy elhivatott vagyok.

Szerintem én arra az érzésre képtelen vagyok és valószínű a legtöbb ember szintén.

2019. okt. 6. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi a kérdés?
2019. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó, valaki azt mondta rád, hogy elhivatott vagy, lehet nyelvbotlásból, vagy mert nincs tisztában a szó jelentésével, se azzal, hogy te utána ezen lovagolsz, meg kiírid Gyakorira. Nem kell annak lenned, nem lesz semmi baj tőle, nyugi.
2019. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Attól még a fenti egy valid kérdés, amiről órákat lehetne írni.
2019. okt. 6. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb az anyasàg.

Ejszakazol, kiidegel, beosztja az idöd, elèd kell helyezned, ha beteg vagy is el kell latnod, ha èhezel is enni adsz az utolsokbol neki, mindezt cserèbe egy mosolyert, vagy csak hogy embert faragsz belöle aki megallja a helyèt az életben es egy köszönömöt sem vàrsz el mert nem is ö kèrte az èletet.


Szoval az az elhivatottsag hogy esetleg sajat kàrodra is a masik(vagy màsvalami) a fontos, es az èltet mint cél, nagyon ritka. Vagy csak ideig oraig tart.

2019. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik, na bumm, attól hogy téged valami érdekel, nem vagy elhivatott. Vagy te nem vagy tisztában a szó jelentésével, vagy aki mondta rád.
2019. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!