Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezi meg, hogy...

Miért kérdezi meg, hogy vagyok, ha valójában nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Az igazgató ha lejön, próbál jófej lenni és mindig nagy vidáman köszön, és ha egyedül vagyok, megkérdezi, hogy vagyok? De tudom, hogy igazából nem is érdekli, miért is érdekelné, nem is kell, hogy érdekelje, de akkor miért kérdezi? Úgyis azt mondom rá, hogy jól, akkor most megérte neki megkérdezni? Kíváncsi lennék mit szólna, ha egyszer rázúdítanám az összes bajom, végülis ő kérdezte... Lehet be se jönne többet. Én csak attól kérdezem meg, hogy hogy van, akitől tényleg érdekel, és ha baj van akkor az is érdekel, nem csak az a válasz, hogy jól vagyok. Mi értelme van olyantól ezt megkérdezni, aki valójában nem érdekel?? Másnál is van ilyen? Mit várnak ilyenkor, mit mondjon az ember??
2019. okt. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan veszed, h nem erdekli? tan bele latsz a fejebe?
2019. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy udvariassági formula, neki illik megkérdezni, neked meg illik azt válaszolni, hogy jól!
2019. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Úgyis azt mondom rá, hogy jól, akkor most megérte neki megkérdezni?" Neked megérte válaszolni????? Rajtad ugyanannyira mulik, hogy tartalommal töltsd meg a válaszodat! Magadtol számonkérted már ezt? Ha nem, akkor rajta miért akarod????
2019. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap udvariasság. Nem azért kérdezi meg, mert konkrétan érdekli éppen hasmenése van-e a macskádnak. Hanem nyitott szemmel jár, figyeli a dolgozókat, próbál közvetlen lenni, hogy ne egy távoli, megfoghatatlan személy legyen. Próbál közvetlen lenni. Ez egy jó tulajdonság, nem elítélendő. Ha valami nyűgöd lesz és beszélned kell vele, akkor tud majd társítani valami képet a személyedről a neved mellé
2019. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem szegezné ezt a kérdést, biztos elmondanám neki, hogy hogyan érzem magam a cégnél, de mivel csak sétálgatni szokott, ezért megtartom magamnak...
2019. okt. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!