Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha csicskáztat...

Mit csináljak, ha csicskáztat és terrorizál lelkileg a kollegám?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 08:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Majd onnantól nézd levegőnek s akkor dobj oda neki pár szót, mint valami csontot, ha melóval kapcsolatba kell egyeztetni vagy valami.


Hidd el durván hatásos, ha tudod kezelni.

2019. dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha "kiállsz magadért", csak még jobban fogják csinálni, mert ezek pont erre mennek, élvezik nézni, ahogy te ideges vagy, dühöngsz
2019. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöknek, ha leszarja mondj fel, épitőiparba vagy segédmunkás úgy is találsz másik munkahelyet.
2019. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Azóta valami fejlemény?
2020. márc. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Melyik tanacspt probaltad ki? Vagy te is olyan panaszkodo vagy aki a valaszokat le.szarja?csak kerdez kerdez panaszkodik meg sir?
2020. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért elszomorító, hogy ilyenek vannak. Sajnos a lepukkant munkahelyeken előfordul az ilyen, sok gyökér börtönviselt, meg mittudomén miféle alak, aztán aki normális, kulturált, kikezdik. Én is félek elmenni ilyen helyekre sajna.
2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Már nem aktuális, de aki olvassa és hasonló történt vele, annak hátha segít.


Nem voltam szerencsére hasonló helyzetben és függ a szituációtól is, hogy hogyan kéne vagy nem kéne reagálni, de ha a munka terén az ő feladata megcsinálni valamit vagy ő is meg tudja csinálni, egész egyszerűen megmondanám, hogy csináld magad, szerintem te is meg tudod.


Ha pedig hosszabb ideje ez tart és a magam részéről hiába nem foglalkoztam vele és átnéztem rajta, nem hagyta abba, ha gáz ha nem, igenis szólnék a főnökömnek, hogy nem vagyok hajlandó vele együtt dolgozni.

Ilyen viszont már volt velem, nevetséges és 0 munkamorál, felfogóképesség, logika, kitartás jutott a kollégámnak, emellett amit csinált munka az egyenlő volt a semmivel, állandóan halom plusz munka volt javítani. Hiába közöltem, hogy mit hogyan kell, elmagyaráztam, egyik fülén be, másikon ki szituáció volt.

Emberileg mondjuk nem volt bajom vele, de besokalltam, így szépen ezeket pontról pontra bizonyítékokkal alátámasztva vittem a főnökömnek.

Nemrég óta került át hozzánk cégen belül, nem kellett 8 hónap és repült a cégtől, ahol egyébként (mai napig nem értem hogyan) 13 évig dolgozott.


Szóval ha megadtad neki a lehetőséget, hogy változtasson, próbáltál vele beszélni, hogy most ez mire jó, minek kell csinálni és semmi, igenis akkor a főnök csapjon szét, ha elég tökös (már bocsánat a kifejezésért), különben szerintem ezt tovább lehetne vinni.

2020. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kell, végezz el valami tanfolyamot targonca vezető vagy gépkezelő vagy valami. És jobb életed lesz. Az a baj semmit nem teszel hogy jobb legyen. Életed végéig ott akarsz dolgozni? Gondolom még azóta is ott vagy ha ki emelted a kérdést. A te esetedben arra kellenne törekedni hogy jobb munkád legyen, aztán lépni. Pénzt raktál felre legalább azóta??
2020. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, sajnos szövetségeseket is gyűjtenek ezek főnökök és magasabb beosztású kollégák között.

nekem csak az segített, hogy egy csoda folytán már nem dolgozunk együtt, magától megoldódott pár hónap alatt, amúgy felmondtam volna. nem lehetett bírni, én új voltam, nem ismertem senkit, ő meg mindenkinél már korábban benyalta magát. nem is hittek nekem akkor se, amikor magát buktatta le, hogy mekkora gonosz söpredék. azt mondták, én provokáltam ki :D :D :D

2020. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Dokicar válasza:
27%
Fizess neki. Békén fog hagyni
2020. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!