Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 nap alatt kétszer. Összetört...

2 nap alatt kétszer. Összetörtwm a munkaeszközöm. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kamionsofőr vagyok.

Egy kulfoldi cegnel dolgozom kulfoldi iranyitassal.

Tegnap osszetortem a kamion jobb oldali tukret, azonnal szoltam es kicsereltek, nem problemaztak.

A mai nap pár oraja osszetortem megint a kamion jobb oldalat. Beletolattam egy parkolo potkocsiba, de ezt mar.nem mertem elmondani, mert felek, hogy kirugnak, bar mar most mindenkepp rosszul jovok ki.

2 honapja vagyok ennel a cegnel, ahova protekcioval kerultsm be, hivatalosan nem is lehetnek itt mert nincs eleg tapasztalatom. 3 eve kamionozok es ez a 3. ceg ahol dolgozom. Idaig teljesen baleset es karmentesen vezetten...

Mit tegyek? Hazudjak valamit? Felek, hogy ugyis kiderul, h en voltam.

Bekernek valami kamerafelvetelt vagy valami. Alapvetoen teljesen oszintr vagyok es vallalom a tetteimet, Kizarolag a jo ugy erdekeben hazudtam eddig eletem soran, de most felek, hogy ki fognak rugni akar elmondom az igazat akar nem. Mit tegyek?

elnezest a helyesirasi hibakert nagyon faradt vagyok es stresszes..

Koszonom a segitseget!



2019. okt. 20. 01:25
 1/4 anonim válasza:
0%
beszoptad battya.
2019. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért még nem fognak kirúgni, bár lehet ezután már nem adnak több esélyt.

Mindenestre igen, muszáj lesz őszintének lenned, ez mindig jó pont. Igen, hibáztál, de ezután nagyon odafigyelsz, és szerencsére senkinek nem lett baja.

Ne idegeskedj, az csak olaj a tűzre, bár tudom ezt könnyű mondani..

Szurkolok neked, légy őszinte, és mindenképp írd meg mi volt, nagyon kíváncsi vagyok. Sok szerencsét!

2019. okt. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén mi történt, ha hazudsz csak rosszabb lesz. Majd írd meg mi történt!
2019. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vezetni balesetmentesen, akkor ne eroltesd.
2019. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!