Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi a helyes döntés?

Szerintetek mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem gyárban dolgozni, szalagon. Folyamatisan megy a gép, 8 órán keresztül fplyamatosan kell csinálni, gyorsan. Ugyanazt csinálom 8 órán keresztül és állni kell, 30 perc szünet van, az is szigorúan 30. Viszont kaptam jobb ajánlatot. Hívtak egy munkahelyről hogy akarok e villanyszerelőként dolgozni? Szeretem csinálni, mert ez a szakmám. De nincs sok tapasztalatom benni, de azt mondták nem kell eleinte tapasztalat, idővel megtanulom. Szerintetek?
2019. márc. 14. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
villanyszerelő segédmunkásként szarrá keresheted magadat, én mindenképp mennék.
2019. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menjél mindenképpen. Villanyszerelokent többet kereshetsz és változatosabb lesz a munkád.

A gyári szalag munkásokat sehol nem becsülik meg, anyagilag sem. Pótolható vagy. A munka meg tényleg monoton, kevesen bírják hosszú távon.

Villanyszerelokent pár év tapasztalat után vállalkozó is lehetsz. Lehet egy fél óra munkával többet keresel majd, mint a gyárban egész nap. Van benne lehetőség, a szakértelmet megfizetik. A betanított munkát nem

2019. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen gondolkozni kell?
2019. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Villanyszerelő tapasztalatot nem fogsz a szalag mellett szerezni...


Szerintem is vágj bele, ha valamiben bizonytalan vagy, majd kérsz segítséget. Ha meg szereted is csinálni, akkor igazából nincs is értelme a kérdésednek...

2019. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj, menj a szakmádbs dolgozni! Különben hogy lesz tapasztalatod?
2019. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én boldogan mennék, a tapasztalatot idővel megszerzed. Jobb lesz a munka is. a pénz is, a megbecsültséged is. Sok sikert!
2019. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyedben mindenképp mennék.

Ha nagyon nem jönne be,gyárba még akkor is visszamehetsz.

2019. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!