Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondoltok ilyen munkahe...

Ti mit gondoltok ilyen munkahelyről/főnökről?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tök jól hangzó állásajánlatot egy ismerőstől.

Nem barátnő,nem haver, csak egy ismerős.

Hetekben indít egy weboldalt amihez igazából webáruház üzemeltetőt keres, home office-ban, és rám gondolt, mondom tökéletes.

Első héten adott egy próba feladatot amit véghez is vittem,tetszett neki kifizetett.

Majd következő hétre elég sok feladatot adott, gyűjtő munka, össze gyűjtöttem, megcsináltam, ráment az egész hétvégém, de meg sem nézte, nem is kíváncsi rá valahogy mert közbe ő már kutakodott másfele. Ergo ki se fizetett így, és még rengeteg időm ráment.

Akkor találkozókra hív ami szintén a szabadidőmből megy,nem sok ,másfél óra pl de igazából semmi értelme ott ülnöm.

Most az a következő hogy járjak el tanfolyamokra hogy képbe legyek a feltöltendő anyaggal majd a webáruházba.

Ami az aggályom hogy bejelenti nem fog, feketén kapom, és az hogy egyszer kifizetett, azóta csak nő a tennivalók száma de mind a szabadidőmből megy és közbe meg pénzt nem kapok érte.

Vagy ilyen esetben ha betanulok akkor a munkáltatónak nem kell fizetnie csak ha már élesben fog menni?

Mi van ha akkor is lesznek ilyenek ?

Vagy örülnöm kéne ilyen lehetőségnek és fülem farkam behúzni?

Múlt héten is többször szólt hogy számít rám..

Szerintetek megpróbáljam így szerződés nélkül?

Igazából ott rengett meg a bizalmam mikor 2 napi munkát dobhattam ki a kukába mert rá se pillantott..

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Amúgy nincs releváns tapasztalom a fent említett munkában valóban, be kéne tanulnom, de a főnöknő nem ért hozzá, egy külsős tanítana be, a tanfolyamok meg megint külön téma, az külön betanulás lenne.


2019. okt. 21. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen lutri. Miért nincs szerződés? Így bármi megtörténhet. Egy csomó időd, munkád rámehet úgy, hogy nem fogsz kapni pénzt, mint ahogy már meg is történt.
2019. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Át vagy b***va, nem is kicsit. Most azért nem fizet, mert ez még csak a betanulás, következő hónapban azért, mert még csak most indult a webáruház, nincs még bevétel utána van, de kevés, aztán meg majd jutalékos rendszer, 4 órára bejelentés borítékos pénzzel, megbízási szerződés, te pedig örülhetsz, ha néha kapsz valami alamizsnát, de amúgy mivel úgyis othol vagyok, ezér' dógozhatsz reggel 6-kor, este 10-kor, hétvégén, ünnepnap, mer' há' ez webáruház, itten nincsen nyitvatartás, ez mindég megyen.
2019. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert ez egy új vállakozása, és még nem éri meg neki hogy bejelentsen.

Ettől félek én is, bár jómódú nő, meg kedves, de én meg félek túl naív.

Félek hogy túl sok időt fecsérlek el feleslegesen, közben meg attól is félek hogy ha nem vállalom el máshol hol találok kötetlen,home office munkát ami nem piramisjáték?

2019. okt. 21. 13:12
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináljak komolyan.. és ha meg bevállna és elszalasztom?

Tudom ti se vagytok jósok, csak hátha valaki bele tudja magát élni a helyzetembe és úgy válaszolna hogy mit csinálna?

2019. okt. 21. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért meg lehetne így is oldani.

Ha nem akar felvenni teljes munkaidős alkalmazottnak, akkor pl. lehetne eseti megbízási szerződés az előkészítő feladatok elkészítésére, vagy pár napos munkavégzésre jelent be egyszerűsített foglalkoztatás keretében.

De ha csalni, sunnyogni akar, nem pedig megoldani a dolgot, akkor ennek később se lesz jó vége.

2019. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipikus szélhámos. De ha mégis ragaszkodsz a melóhoz, akkor állj a sarkadra és közöld határozottan, hogy márpedig ingyen semmit nem vállalsz. Kizárolag napi (egyszerűsített bejelentéssel) és szigoruan napi kifizetéssel. Ha csak egyszer is nem fizet, többet felé se nézz!

Mondjuk én már akkor ráb asztam volna az ajtot, mikor nem foglalkozott a gyűjtött anyaggal.Erősen bűzlik nekem itt ez az egész.

2019. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, hogy bejelentsen? O szegény.

És neked megéri feleslegesen pazarolni az időd?

2019. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tanfolyamot ö fizeti?

Meg azt hogy egy külsös betanit teged?


En mellékben vàllalnàm csak egyelöre azaz tuti nem töle vàrnék megelhetest. Hobby szinten dolgoznék be neki.

2019. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!