Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik, ha nem jelenek...

Mi történik, ha nem jelenek meg az állás interjún jövő kedden?

Figyelt kérdés
Jövő kedden egyeztettem időpontot a hölgyel aki felhívott telefonon. Úgy döntöttem, hogy nem szeretnék Mechanikus szerelő lennei, annyira gáz. Nem érdekel a pozíció. Mi lesz, ha nem megyek el a helyre a megadot időpontban az interjúra?

2019. okt. 31. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még előtte nap legalább küldj egy emailt, hogy nem jelensz meg
2019. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Szomorúak lesznek.
2019. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Úgy alakítják az egész napjukat, hogy legyen rád idejük. Legalább egy e-mailt illene küldeni, hogy kaptál jobb ajánlatot.
2019. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mi lesz, ha nem megyek el a helyre a megadot időpontban az interjúra?


Egyszerűen nem vesznek fel... Max felhívnak, hogy miért nem jöttél el.

2019. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a legszarabb az egészben, hogy nem kaptam jobb ajánlatot, de a Mechanikus szerelő pozíciót nem szeretném.
2019. okt. 31. 21:53
 6/18 anonim ***** válasza:
A te szempontodból semmi. De az az emberileg elvárható minimum, hogy szólj nekik, hogy nem mész! Nem kell magyarázkodni, csak írsz egy 2 mondatos mailt, hogy az interjún ne várjanak. Gondolj bele, fordított helyzetben miket gondolnál, ha annyival se tisztelne meg a másik ember, hogy informáljon a távolmaradásáról.
2019. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Felhívod/e-mail.

''Jobb ajánlatot kaptam.'' BB

2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megírom nekik e-mail-ben, hogy más fontosabb elfoglaltság miatt nem tudok megjelnni az intrjún. Így jó lesz? Vagy mit kellene írnom, hogy udvarias, normális ember módjára letudjam a dolgot?
2019. okt. 31. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Igazából semmi, de alap hogy szólsz hogy nem mész. Ha nem szólsz, akkor oda többet nem kell pályázni semmijen pozira.
2019. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az e-mailben amit küldtek ezt írják:

"Ez egy automatikusan küldött üzenet. Kérjük, erre az e-mail címre ne válaszoljon!"


Akkor most, hogy?

2019. okt. 31. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!