Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik, ha nem jelenek...

Mi történik, ha nem jelenek meg az állás interjún jövő kedden?

Figyelt kérdés
Jövő kedden egyeztettem időpontot a hölgyel aki felhívott telefonon. Úgy döntöttem, hogy nem szeretnék Mechanikus szerelő lennei, annyira gáz. Nem érdekel a pozíció. Mi lesz, ha nem megyek el a helyre a megadot időpontban az interjúra?

2019. okt. 31. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Akkor keress a honlapjukon egy címet, ami működik, akár info@.

"A lehetőséget megköszönve ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a keddi interjún nem áll módomban megjelenni, cégükhöz beadott jelentkezésemet ezúton visszavonom."

2019. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretnék Mechanikus szerelő lennei, annyira gáz. - nem, az a gáz, hogy egy élősködő tróger vagy, akinek büdös a munka!
2019. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
+Ha esetleg később is beadod a jelentkezésedet ide, akkor nem előnnyel indulsz...
2019. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hírnök ***** válasza:
kitör az atomháború
2019. nov. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Rendben van hogy nem mesz, de szolj nekik...

Ne legyel gyerek!!! Felnotte valas elso lepese a felelossegvallalas.... szolj nekik hogy nem mesz es kesz. Miert faj meglepni ezt?

2019. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Legyen gerinced és mondd le.

Egyébként lesz pár kellemetlen perced, amikor hívogatnak, hogy mikor érsz oda, miért késel. Ha minimálisan is normális HR-es van, akkor többet nem hívnak be az adott céghez semmilyen pozícióra.

2019. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ezt küldtem nekik üzenetben:


A lehetőséget megköszönve ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a keddi 5.-ei interjún 2 órakkor nem áll módomban megjelenni, cégükhöz beadott jelentkezésemet ezúton visszavonom.

Nem tudok megfeleni az Önök által kért elvárásoknak és nem tudom vállalni a többműszakos munkarendet.

Köszönöm.

2019. nov. 1. 15:29
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Jelzed feléjük, hogy nem mèsz és kész.
2019. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!