Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol azt érezted, hogy csak a fizetésért jársz be?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik. Illetve voltak ilyen okok is, mint ragaszkodtam a városrészhez ahol laktam, és ezért nem váltottam munkahelyet. Volt olyan is, hogy egy lány miatt vállaltam a munkát, hogy a közelében maradhassak annak ellenére, hogy folyamatosan átb..tak fizunál. Legtöbb esetben mint most is gyüjtögetek a következő cél eléréséért, de életemben nem volt munkám amibe szívesen mentem be.
2019. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
Az összes diákmunkás hely (8 évig diákmunkáztam, kb. 10 helyen dolgoztam összesen). Azért jártam oda, hogy ne haljak éhen meg hogy tudjam fizetni a kolit.
2019. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyem ilyen volt eddig
2019. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Majdnem. Azóta elkezdtem ténykedni, hátha összejön valami jó is a sok rossz közül.
2019. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg is.

Pont ezért is olvasom ezt a topikot most hajnali 1:00 órától, hogy erőt merítsek a 3 óra múlva esedékes munkába induláshoz. Annyira ideges vagyok, hogy újabb hét, újabb hétfő, hogy nem tudok aludni. Gyűlölöm ezt a helyet, leginkább az emberek miatt. De a fizu nagyon jó... és kell a pénz nagyon, mert albérletben lakom és mellette gyűjtögetnem is kell. Igazából szánalmas módon abban reménykedem, hogy a mostani válsághelyzet tönkreteszi annyira a céget, hogy kénytelen lesz leépíteni a munkaerőt, és bízok benne, hogy engem is elküldenek. Magamtól csak akkor mernék lépni, ha csökkentenék a fizut kb. 30kilóval. Reménykedek.:)

2019. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!