Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy hibát követtem el, mit...

Nagy hibát követtem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként elhelyezkedtem egy cégnél, ami már elsőre sem volt szimpatikus, de sokat ajánlottak.

A szüleimnek dicsőség, ez is befolyásolta a döntést.

Viszont... ~1 hónap után sem szűnt meg a gyomorideg, ebédszünetben sírni is el kell mennem (ne nézzetek gyengének kérlek :( de amit leművelnek velem...) Egész nap engem csesztetnek, és ki sem tudok állni magamért. Mindenért hibáztatnak, jogtalanul (az elején azt hittem jogosan) flegmák velem, kibeszélnek. SEMMI rosszat nem tettem, én pozitívan álltam hozzájuk. Egy másik részlegen dolgozó azt mondta, hogy az a bajuk velem hogy a volt kollegájukat kirúgta a főnök, ami a kollegáimnak nem tetszik, és én iszom meg a levét.


Még tart a próbaidőm, de le akarok lépni. Erre rá fog menni az egészségem. De mit tegyek? Hiba volt idejönnöm.

Jövőhéten csak menjek oda a főnökhöz, hogy végeztem? Egyszerűen nem fogom tudni megszokni ezt a helyet.


2019. nov. 8. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,tudom mit érzel, ezt mintha én írtam volna.. velem is ugyanez jelenleg a helyzet.

Én is próbaidőn vagyok pályakezdőként, már orvoshoz is kellett mennem a gyomoridegem miatt. Nem hiszem hogy sokáig leszek még ott, nem ér annyit,hogy rámenjen az egészségem.

2019. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mondasz fel? Probaidon vagy. Ind9k nelkul megteheted, vagy meg kihasznalod a probaidot es keresel kozben masik munkat
2019. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mondj fel - csak azt döntsd el, hogy előtte keresel új helyet, vagy utána. Azért jobb lenne úgy, hogy már tudod, hova mégy, mikor beadod a felmondást. Ez az előnye a próbaidőnek, hogy indoklás nélkül felmondhatsz :-)
2019. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel kell mondani még fiatal vagy. Majd lesz más, ez nem ér ennyit. Megpróbáltad ennyi többet nem tehetsz. Ezek már nem fognak rólad leszállni mert élvezik, szóval lépj!
2019. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondj fel. :)

Találsz másik munkát, egy percig se aggódj!

2019. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vagy odaállsz a kollégáid elé és megmondod neki kerek perec, hogy mi van, vagy elmenekülsz és felmondasz


attól függ melyikre vagy képes, persze maradhatsz és szenvedhetsz is, ha az is opció számodra

2019. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát, és amikor oké, akkor közlöd velük, hogy holnaptól már be sem mégy. Kész. Ennyi.
2019. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kiállni magadért minimálisan sem, akkor felesleges felmondanod, máshol se lesz jobb
2019. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!