Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ebben a helyzetben mit...

Ti ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
A napokban anyukám tragikus hirtelenséggel elhunyt. Nem volt semmilyen betegsége, egyik pillanatról a másikra agyverzest kapott. Ez nagyon megviselt engem és a lányom is. Jóval a halalhir előtt a főnököm leszervezett egy csapatepito tréninget külföldre, akkor meg úgy volt, hogy megyek. Csak miután bekovetkezett ez a halaleset, semmihez nincs kedvem, ehhez a kirandulashoz se. Ez miatt össze is vesztem a főnökömmel, amikor arra hivatkoztam, hogy én sem állok úgy lelkileg hogy elmenjek, meg ebben a helyzetben a lányomat sem akarom csak úgy itthagyni, ő is nagyon ki van most lelkileg és mivel én vagyok az egyetlen, akire számíthat, nem szeretne hogy több napra elutazzak külföldre. A férjem viszont azt mondja, hogy menjek el, tereljem el a figyelmemet. Most elmenjek vagy maradjak inkább itthon? Veszekedés közben a főnököm is a fejemhez vágta, hogy szerinte ez csak megjatszas és a lányom is és én is teljesen jól vagyunk, ezen vesztem össze a főnökömmel.
2019. nov. 10. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el a csapatépítőre, és alap lett volna, hogy ebben a helyzetben a főnököd ajánlja fel ezt az opciót. Nálunk tavaly az egyik lány nagymamája halt meg a csapatépítő előtt 2-3 nappal, hiába volt már minden lefoglalva neki, mégis teljesen természetes volt mindenkinek, hogy ilyen helyzetben ő nem jön. Őszinte részvétem!
2019. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!