Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a jelenlegi munkátokat vagy a fájdalom mentes halált?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 15:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Szuper gyakornoki munkám van és azt választanám egyértelműen. Haljon meg a fene :D
2019. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

Szeretem a munkám. Nyugodtan pontozzatok le érte!

De a fájdalommentes halál mindenki rendelkezésére áll. Minek mennétek be dolgozni? Holnap hétfő.

Legalább lenne munkahelye olyannak, aki örülne neki.

2019. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%

#12



Ha szereted a munkádat, 100-ból vagy 1.



Hidd el, engem napról-napra egy inkább érdekelne a fájdalommentes halál lehetősége...

2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%

#10 Mert csak elméletben létezik a fájdalommentes halál. Ameddig valaki meg nem tapasztalja a saját bőrén és vissza nem jön a halálból, hogy azt közölje, addig nem lehet azt állítani, hogy „fájdalommentes”, még az eutanáziáról sem. Talán a legkellemesebb az, ha az embernek magától megáll a szíve alvás közben.


Léteznek ilyen táblázatok, hogy melyik módszerrel meddig szenved az illető, mennyire hatásos, és mekkora a vele járó fájdalom. Oldalanként általában változik a toplista. De a fórumokon megintcsak mást írnak, akik saját tapasztalataikat írják le, tehát túlélték az adott módszert.


A halálról még nincs tapasztalatom, tehát kíváncsi vagyok, hogy milyen, ha egyáltalán ki lehet azt fejezni. Tehát ha létezne fájdalommentes akkor miért ne?

2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
A munkám.
2019. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
A munkám, azt imádom + ha életben maradok, akkor a munkán kívül még egy csomó dolog van, amit élvezek.
2019. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
És aki szereti az mitcsinál :) ? Én hiába kerestem sokat és tényleg sokminden is szeretek. De napi 10 óra stresszt nehéz kompenzálni és kezdődik előröl. Még másra nem is marad időd ki is merülsz 4 értékelni sem tudod amid van . Nem könnyű az egyensúlyt megteremteni. De ha szereted amit csinálsz akkor perfect ...
2019. nov. 18. 11:25
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
A fájdalommentes halált
2019. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

#16 vagyok

Informatikusként dolgozok egy közgyűjteményben. Van kihívás, de nem nyom agyon a stressz, nem keresek túl sokat de éppen elég a fizu nekem, perfekt.

2019. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%
Fájdalommentes halál, ha létezik ilyen, akkor minnél előbb annàl jobb, már akàr holnap felőlem.
2019. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!