Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a baj, ha rühellem...

Velem van a baj, ha rühellem a csapatépítőket és az összes alól kibújok?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk a kollégákkal a részlegen, napközben elszórakozunk munka mellett, néha együtt ebédelünk vagy beülünk egy sörre munka után, de ennyi.


Kiráz a hideg, mikor a hr erőlködik ezeken az egész hétvégés szerencsétlenkedős ottalvós szarokkal, amiken úgy játszatják a felnőtt embereket, mint utoljára általánosban. Rámegy a szabadidőd és semmit sem kapsz érte. Nekem ez annyira abszurd, nem tudom, mit csinálhat ott az ember azon kívül, hogy falra mászik.


Múltkor voltam interjún, egyébként egy tök jónak tűnő cégnél, erre elkezdik nekem, hogy kötelező évi egy csapatépítős hétvége. Mondom ne haragudj, de micsoda? Minek akar a munkáltató belemászni abba, amihez semmi köze? Délután 6-kor felállok, kikapcsolom a céges telefonom és felőlem annak fáj a hasa, akinek akar, nemhogy még lemenjek berúgni olyan emberekkel, akiknek a felét nem is ismerem (és nem is akarom) és nézzem, ahogy a nős és elvált 40-es férfiak mocorognak a 20-as csinos kolleginákra, miközben egy fenéknyaló osztag körülveszi a főnököt. Meg hasonlók. Meg aludjak egy olyan szobában, ahol nem tudok, mert mindenki horkol.


2019. dec. 5. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, mondom ezt úgy hogy alapvetően szinte mindig nagyon jóba voltam a kollégáimmal.


Nekem a halálom ez az ottalvós, jól beb*szunk történet. Ráadásul az "értelmes" része is hülyeség. Amikor ilyen trainer van mindig csak közhelyekkel dobálózik ... Miért fontos megbízni a kollégákba, osszuk el aszerint a munkát h ki miben jó. Bakker, ezek olyan dolgok amiket mindenki tud akinek van legalább 2 db agysejtje.


Ráadásul tudom hogy egy ilyen csapatépítő tréning többszázezer forintba fáj a végnek mert van egy ismerősöm egy ilyen cégnél. Miért nem lehetne inkább új irodai bútort venni ebből a pénzből ...vagy fejleszteni a terméket?!


Egy gálavacsora még oké de az ott alvós hétvégi céges bulikat hagyjuk már. Én csípem a kollégákat de így is napi 8 órában velük vagyok, a családomra meg kevés idő jut. Bocs hogy a családomat preferálom helyettük!

2019. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyeken gyakoriak voltak a csapat építők... Karácsonykor vacsorát állt a cég, neveket húztunk kötelező ajándékozás, máskor meg ott alvós hétvégék is voltak, hotelekben ugyan,de így se tetszett,alig vártam,hogy jojjunk haza. Ezeknek azért se volt semmi értelme,mert amúgy is azokkal beszélt mindenki,mint a meló helyen és klikkesedes volt. Erőltették a hülye játékokat,de ezek se tetszettek,mert introvertalt vagyok és nem szeretek középpontban lenni,ehhez képest egyszer egy hülye játékban csapat főnök is lettem, baromira kellemetlenül éreztem magam,de senki se kérdezte meg,hogy akarom e. A főnök nem nézte jó szemmel,ha megyünk el rá vagy kibújunk alóla. Nem mondom, voltak jó pillanatok,de többsége kényszer volt.

A mostani meló helyemen még csak kellemes ünnepeket se kívánnak egymásnak az emberek,plusz túl sok kommunikáció sincs,ez teljesen a másik véglet,de legalább én rendelkezem a szabad időmmel és nem megy el a pénzem arra,hogy idegeneknek és nem szeretem embereknek veszek ajándékot,csak mert őt húztam ki.

2019. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!