Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jogos a kolléganő...

Szerintetek jogos a kolléganő panasza?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk fizetést, 180 000 netto az alapbér + 160 000 bónusz. És hallottam egyből a főnököt ócsároló szöveget, hogy ennyivel kiszúrni az emberek szemét, majd úgy áll a munkához is ezután, stb. De egy műszakos, nem megerőltető munkáról van szó, és a fent említett hölgy csak általános iskolával rendelkezik. Én lennék ennyire naiv, vagy ez tényleg kevés lenne?

2019. dec. 5. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is fogja be a száját.
2019. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus. Mindig az sír a legjobban, aki amúgy jól keres.

A főnököm is folyton panaszkodik, hogy éhbérért dolgozik és semmire nem elég a fizetése, pedig hazavisz kb. félmilliót havonta. Mi, a beosztottjai az ő fizetésének a kb. a harmadát kapjuk, de ha meg merjük említeni, hogy jó lenne egy kis fizetésemelés, akkor meg van sértődve, hogy nekünk miért nem elég ennyi. XD

2019. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Magyarországon ez a fizetés, amit ő kap, szerintem kimagaslóan jónak számít"

:DDDDDDD

Az ő szintjéhez mérten igen, amúgy meg ez a fizu jó???? Ember, te néha gondolkodsz is, vagy mi? Ezért tartunk ott ahol, mert megelégszetek a sz..rral is.

Na mindegy nekem. Mi elmegyünk innen, de nektek maradjon csak jó fizu a 180 ezer. :D Vicc kategória.

2019. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
# 13/13-nak: A magyar fizetések között kiemelkedő. Láttad te, mennyi bónuszt kap? Azzal együtt nézzed; látod, hogy jó fizu? :)
2019. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*Ja és még a 180 is azt írja, netto, és ahhoz majdnem mégegyszer annyi. Az már így nagyon jónak számít. Mármint tehát magyar viszonylatban, a magyar fizetések között ez már nagyon jónak számít. Ez a valóság. Tehát a sok rossz közül ez kiemelkedik. És azt nem mondom, hogy sok, de már lehet belőle félrerakni, meg gazdálkodni. És így, ezzel együtt meg bőven jobb, mint csomó másik fizetés.
2019. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*szóval ebből nem csak tengődni lehet, már meg is lehet élni.
2019. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!