Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kaptok a cégtől a munkahel...

Mit kaptok a cégtől a munkahelytől karácsonyra?

Figyelt kérdés

A karácsony kiváló alkalom arra hogy a cég megköszönje az éves munkát és kifejezze nagyrabecsülését. A ti munkáltatótok mit ad és mennyit?


Kezdem én. Semmit. Még egy szem szaloncukrot se. Még egy boldog karácsonyt se pedig az ingyen lenne. Évekkel ezelőtt volt össz-karácsonyi ebéd, (erőltetett jópofizás ) mára ez sincs. A cég még a nyomorult menzás egytálételt és üveg kólát is sajnálja.


2019. dec. 8. 16:34
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
21%

" el ki tudja lehet még meglepetés ér!"


Hát az én helyemen ( ha nekem címezted) egy meglepetés érhet max hogy kirúgnak. Itt más, pláne jó meglepetés nem érhet. Itt aztán 5 ft-ot nem fogsz kapni arra mérget vehetsz.

2019. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nálunk lesz egy éttermi vacsora műsorral.

Barátnőm 200 ezer bónuszt kap. De a vacsora se rossz.

2019. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Az utolsó nap karácsony előtt a részlegünket vezető hozott nekünk saját zsebből alkoholmentes pezsgőt (Törleyt) és egy kis vegyes apró sütit. Boldog karácsonyt kívánt és megköszönte a munkánkat.

De magától a cégtől évek óta semmit nem kaptak, kapunk. Mikor indult a cég 2014-ben, akkor volt habzsi dőzsi és pulyka pénz, de csak azon az első éven.

2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
én kaptam 13. havi fizetést
2019. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Lesz egy csapatépítőnek mondott közös karikaja.
2019. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nálunk a főnök szétosztott ajándékutalványokat. Ki azért kapott, hogy befogja a száját és ne mondjon fel, ki azért, mert nyalógép.

Mások meg nem kaptak semmit.

2019. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Balu, fellapátoltátok már a havat a tanárkollégáiddal az iskola körül? :)

Amúgy úgy készülj, hogy leépítés lesz a cégnél, és direkt kicseszésből 24.-én jelentik be, hogy kik lesznek elküldve.

2019. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nekem az előző munkahelyemen kb. nettó 16 ezer forinttal szúrták ki a szemünket (állami cég). Az az előtti munkahelyemen volt 13. havi fizetés, karácsonyi ebéd közösen amire rendeltek ebédet, valamint egy üveg bor és bonbon. Ezen kívül a cég mindig tetemes ajándékhalmazt kapott a partnereitől (egy hosszú irodai tárgyaló asztala tele volt vele). Ezeket kalapból húzás során kisorsolták a dolgozók között, 4-5 kör volt, tehát mindenki kapott ennyi ajándékot. Ezek egyébként elég drága dolgok voltak, mint például minőségi kávé, teacsomag, drága wisky-s csomag, bor, pálinka, karácsonyi csokoládéválogatás, karácsonyi ajtódísz, de tényleg bármi lehet amit csak kaphat egy vállalat karácsonyi ajándékként a partnerétől. Ez szerintem nagyon figyelmes, hogy a vezetőség nem hazavitte a rengeteg ajándékot hanem továbbosztotta a dolgozók számára.
2019. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%

Minden evben Decemberben a 25 es 26 kivetelevel minden nap dolgozunk, ugy hogy heti 60 ora legyen a maximum tehat ha Szombat akkor is. 24, 27, 28, 29, 30, 31 is tehat ti azt nem ertitek miert nincs karacsonyi bonusz, meg nem koszonnek el normalisan, mi meg azt, hogyha ezek munkanapnak szamitanak, masok miert nem dolgoznak? A 25-26 es a Januar 1 piros betus! Az egesz orszagban eskuszom nalunk van csak ez mar kezdem azt hinni. Nalunk nincs nyari es teli leallas. 1 db 3 napos leltar szokott lenni Januarban de akkor is 1-ik nap be kell menni, masik 2-t kiadjak szabiba mert persze marad meg hisz el nem nagyon engednek XD Nem, nem busz sofor :D Gyari melo iszonyatos rendeles mennyiseggel.

Amit pedig kapunk az egy 5.000 Ft-os utalvany.

2019. dec. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lesz jobb neked, hogy r számú embercsoport felsorolja neked azokat a figyelmességeket, amelyek egyikében sem részesülsz. Egyszerűen nem értem, hogy mire jó ez! De legyen! 13. havi fizetés, - "pulykapénz", ha úgy tetszik. Önköltséges céges vacsora, - itt inkább a szervezési része a gesztus, sajnos értelmetlennek vélem ezeket az alakoskodó butaságokat. Vélhetően méltatni fogja az éves tevékenységünket a főnököm és a közös főnökünk. Szerintem hiba, hogy a ma embere megpróbál mindent pénzben mérni! Vannak olyan dolgok, fogalmak, amelyek adott esetben sokkal többet ér(het)nek bármennyi pénznél, mint pl. a nyugalom, a béke, az egészség, az őszinte (!) szeretet. -Kit tesz boldoggá a gazdagsága, ha minden vagyonát orvosokra, gyógyszerekre, kezelésekre, szakápolókra, élethelyzetét időről-időre javító eszközökbe költi - tudva azt, hogy a magánéletben csak és kizárólag magára számíthat ? Megtanulhatnának sokan egy kicsit távolabbra is látni, mint az anyagi vonzat! - Ha érintettnek érzed magad ebben, vedd csak nyugodtan magadra, de ha nem, akkor ne!
2019. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!