Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kaptok a cégtől a munkahel...

Mit kaptok a cégtől a munkahelytől karácsonyra?

Figyelt kérdés

A karácsony kiváló alkalom arra hogy a cég megköszönje az éves munkát és kifejezze nagyrabecsülését. A ti munkáltatótok mit ad és mennyit?


Kezdem én. Semmit. Még egy szem szaloncukrot se. Még egy boldog karácsonyt se pedig az ingyen lenne. Évekkel ezelőtt volt össz-karácsonyi ebéd, (erőltetett jópofizás ) mára ez sincs. A cég még a nyomorult menzás egytálételt és üveg kólát is sajnálja.


2019. dec. 8. 16:34
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

"mint pl. a nyugalom, a béke, az egészség, az őszinte (!) szeretet."


És ilyen munkahely az Óperenciás tengeren innen vagy túl található?


Ilyen hely a mesében (sincs).

2019. dec. 9. 11:45
 22/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem ismersz ilyen munkahelyet, még nem jelenti azt, hogy nincs is ilyen. - A szabadidőt kifelejtettem az előbbi fogalmak közül, - csak hogy precíz legyek!
2019. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Őszinte szeretet egy munkahelyen? Naná.

Már az "őszinte" szót se értenék sokan.

Hagyjál már.

Mese habbal.

2019. dec. 9. 12:10
 24/30 anonim ***** válasza:

Egy doboz Merci csoki, kb 12, vagy 16 ezer ft (nem emlékszem), meg van karácsonyi buli, ami tök jó szokott lenni, iszunk, táncolunk, ilyenek.

Nem sok, de szeretem a munkahelyemet a társaság miatt, szóval ki vagyok békülve vele. Meg még ez is több, mint mondjuk a tied.

2019. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Meg még ez is több, mint mondjuk a tied."



Hát igen, attól amit én (mi) kapok/kapunk attól csak több lehet.A semmitől minden több.

2019. dec. 9. 12:37
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, Balázska. Nálunk karácsony tiszteletére mindenkinek levont a fizetéséből az alkesz főnök, illetve még össze is kellett nekünk dobni ajándékra, kapott egy karton bort.

Én nyertem! Nem hogy nem kaptam semmit, de karácsonyra még el is vett tőlem a cég. Le vagy maradva, ennél rosszabbat kell intézned, hogy versenyben legyél.

2019. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

86.450 forintot kaptunk a decemberi fizunk mellé, és egy karácsonyi ebédet, az utóbbiról legszívesebben lemondanék, de sajnos kötelező rajta a részvétel.

Mondjuk nem panaszkodok, mert az előző munkahelyemen néhány szem mandarint és banánt kaptunk minden karácsonykor. Egyik évben meg kiszúrták a szemünket a cég repiajándékaival (céglogós toll meg kulcstartó). Tiszta gáz volt... ki a fene akar a saját munkahelye logójával díszített vackokat magának? :D

2019. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ki az a Balázs? A kérdező? Honnan ismerte fel itt egyik másik válaszoló a kérdezőt, mi alapján? :-D

Még nicknév sincs kiírva a kérdéshez, ezért nem értem.

2019. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30ezer forint körüli összeg, és egy vacsora étteremben.
2019. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

"Egyik évben meg kiszúrták a szemünket a cég repiajándékaival ("



Na itt még ennyi sincs.

2019. dec. 9. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!