Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy reagáltatok volna, ha...

Ti hogy reagáltatok volna, ha halljátok, hogy ezt mondja rólatok a kollégátok?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy srác, akivel eddig jól kijöttünk. Legalábbis én azt hittem. Gyakran beszélgettünk, sokszor viccelődött, és segítőkész volt mindig, ha a segítségét kértem. Azt hittem kedvel. Szünet volt, és én épp a raktárból jöttem ki, mikor hallottam, hogy az ebédlőben a többi kollégának azt mondja rólam, hogy egy fapina vagyok. És röhögtek rajta. Ahogy hallottam, csak férfiak voltak ott. Gondolom nem tudták, hogy még a raktárba voltam, azt hitték elmentem szünetelni. Rosszul esett, mert azt hittem jól kijövünk, nem gondoltam volna, hogy a hátam mögött gúnyolódik rajtam. Nagyon rosszul esett, fönt még pityeregtem is a helyemen. Aztán jön föl, és mintha mi se történt volna próbált jófejeskedni, meg kérdezte mi a baj, gondolom látta hogy bánt valami, de nem mondtam semmit neki.

Ti mit tettetek volna? Megmondtátok volna neki, hogy hallottátok mit mond? Meg tudnád neki bocsátani? Jogosan esett rosszul? Ti hogy reagáltatok volna?


L/23


2019. dec. 12. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves volt veled, hatha sikerul teged befuznie. De mivel ez nem sikerult ezert frigidnek, fapinanak tart aki nem adja magat oda. Ketszinu, aljas, jellemtelen ember. Jogosan esett rosszul igen, aljas az ilyen. En megmondanam neki, h legalabb tudja, h lebukott. Hatha legalabb elnezest ker.
2019. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Üdv a való világban.

1. Munkahelyi barátság nincs.

2. Férfi-nő barátság nincs. Azért vagy fap... mert nem tudott még megdönteni. Pedig próbálkozik keményen. Gondolom a többiek látják, hogy gyakran vagytok együtt, jól kijöttök és heccelték, hogy megvoltál e már neki. Ő pedig, hogy nehogy beégjen, inkább rád mond valami negatívumot.

Ilyenek a férfiak. Ez van.

Lesz még pár ilyen alkalom az életben hidd el.

Nem kell magyarázkodni. Kezdj el távolságot tartani. Munkahelyi dolgok és pont. Semmi nyehere és a többi.

Persze ezt már elrontottad, mert mostmár furcsa lesz a viselkedésed. De majd idővel megszokják.

Nagyon nehéz úgy érvényesülni olyan munkahelyen ahol sok a férfi, hogy tiszteljenek mint nő és elismerjék a munkád. Ezen pedig nem segít, ha bármelyiket közel engeded magadhoz.

2019. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én megmondtam a kollégámnak, hogy tudom, hogy kibeszélt a hátam mögött, és mostantól kezdve engem felejtsen el. Még neki állt feljebb.
2019. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Én tényleg fapna vagyok, és nem érdekel, kinek nem tetszik.
2019. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igazi retek. Jól reagáltál. Ajánlom, hogy tarts tőle kilométeres távolságot, de még azokat is kerüld, akikkel együtt röhögött. Próbálnak majd kedveskedni, de a hátad mögött ugyanazt gondolják.

Nem minden férfi ilyen.

2019. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Szimplán a képébe olvastam volna, hogy mekkora gyökér.


#2: A szabályaid bénák, ahogy a férfigyűlöleted is unalmas.

2019. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is ki beszél a kollégám pedig megbíztam benne de akkor még hittem a csodában,mivel midig vele dolgoztam,többször meghalottam hogy ki beszél azt hitte nem vagyok ott, de más kolléga is mondta, ez nagyon zavart és mondtam neki erre neki ált még feljebb,olyan dolgokat mondott ami nem szép jó hogy vissza szóltam neki,ezekután nem akartam hallgatni tovább a hülyeséget és azt hogy ő milyen megkeseredett élete van, fogtam magamat be mentem a főnökhöz és mondtam hogy ezt nem fogom tovább csinálni, persze a főnök mondat menjünk vissza és beszéljük meg nem is tudom miért mentem vissza, de aztán az okoska tovább mondta és mondtam a főnöknek menjünk vissza az irodába és intézzük el a papírokat, lányok akik csinálták a paírom azt mondták hogy ezzel az emberrel senki sem jön ki én bírtam vele a legtovább.
2019. dec. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek van igaza. Nagy ívben kerüld el őt is és a kollegáit is. Hiába mondanád el neki, hogy tudod mit gondolnak rólad valószínűleg tagadná. Tartsd a távolságot és ha nehéz és van lehetőséged jobb helyen dolgozni válts.
2019. dec. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy ember miatt munkahelyet váltani, ha egyébként minden más oké.:DDD Soha nem értettem ezt a felfogást, ha bármi nehézség adódik, rögtön költözz el, válj el, válts munkahelyet, stb... A többieknek köszönöm a választ, azt hittem csak én reagálom túl. Mostantól tartani fogom tőle a távolságot, az biztos.
2019. dec. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!