Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak szabotálo...

Mit csináljak szabotálo fönökkel? Nem hagy dolgozni

Figyelt kérdés

Alapveteöen hataridös munkàim vannak. (Penzügy, havi àfàk, bér-, költségszamlak, adoutalasok, az ezeket megelözö egyeztetések, ellenörzések, ügyfelreklamaciok, birsàgok, birosagi ügyek intezese stb)


Mindezzel tisztaban van.


De folyamatosan zaklat SOS feladatokkal, elethalal azonnal kell keresekkel, amik egyaltalan nem 2 perces hanem 2-4 oras munkàk. Mivel ezek miatt a fentiek hatterbe szorulnak, mindig az lesz, hogy aztan nekiall a fentiek miatt sürgetni, mindezt ugy mintha en elfelejtettem volna, es emlekeztetne, vagy külön kér gyorsitott tempora mintha lassu lennék!!!


Igazabol az ö plusz SOS nyavajai miatt nem haladok a fenti hataridösekkel.


Amikor jelzi azt hogy pl az utalas elment? Miert nem? Azonnal potolni! Az ilyen üzeneteire hogyan reagaljak hogy eszrevegye magàt?

Nem akarom provokalni hogy TUDOM hogy utalni kell, inteztem volna màr rég ha nem zaklat sos szamlazassal meg ilyenek!!


2019. dec. 13. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek, bármit javasolnak, egyböl közlöd, hogy nem megy, mert a FÖNÖK!

Két lehetöséged van: vagy csinálod ugyanígy tovább és akkor ne panaszkodj, vagy tegyél valamit ellene, és akkor van esély arra, hogy jobb lesz.

2019. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ok köszi!

Az megy most, hogy lemaradnak a feladatok.


Ez nincs kész, az nincs kész, ide is vàrnak ellenörzest, oda is, nincsenek doksik letöltögetve iktatva, nem naprakèszek a kimutatàsok, mert ma megint màst kellett csinalnom felsöbb vezetöi utasitasra màr meg..

2019. dec. 13. 18:18
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves töle,hivott beszélgetni.

Azzal kezdte ne kapkodjak irjam össze egy céghez milyen feladatok kellenek es modszeresen haladjak rajta végig.

Aztan a masik cég feladatai es igy tovabb.

Tenyleg aranyos es segitökész volt.


Csak epp megint jönnek töle a mailek pl:"es az amit multhéten kertem kesz van màr"?


Most akkor màr megint hogy csinaljam?

2019. dec. 16. 11:48
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedves töle,hivott beszélgetni.

Azzal kezdte ne kapkodjak irjam össze egy céghez milyen feladatok kellenek es modszeresen haladjak rajta végig.

Aztan a masik cég feladatai es igy tovabb.

Tenyleg aranyos es segitökész volt."


Akkor ez a megállapodásotok.


"Csak epp megint jönnek töle a mailek pl:"es az amit multhéten kertem kesz van màr"?

Most akkor màr megint hogy csinaljam?"


Visszaírsz, hogy még nincs kész, ahogy megegyeztetek, módszeresen végzed a munkákat. Ha a kérése sorra kerül, akkor jelentkezel.

2019. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!