Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsony alkalmából miért...

Karácsony alkalmából miért nem ad valami segélyt a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyeneknek mint én, hogy én amúgy sem kapok semmit. Legalább ilyenkor támogathatnák azt aki nem kap semmit sose.

2019. dec. 17. 14:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

Mindig meglep, hogy valakiknek "jó" ez a végletekig kiszolgáltatott állapot. Mert ha nem lenne jó, akkor felemelné a hátsóját (legyen bármilyen helyzetben) és cselekedne, hogy jobb legyen.


kérdezőnek van internetje.. gondolom nem a szomszédtól lopja, vagyis havi keretbe belefér egy mobilnet/szélessávú net.. ha meg ezt ki tudja fizetni akkora baj nem lehet. Van fedél a feje felett.. arra is jut pénz, éhen se fog halni.. Ha utóbbi 2 nem lenne, akkor internet se volna és a kérdés se született volna meg.

2019. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
11%
Azért, hogy többet tudjanak lopni év végi prémium címen. Nem mintha megérdemelnék, vagy dolgoztak,volna egy percet is érte.
2019. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

15# az albérlet pont arra való, hogy ne legyél roghoz kötve. Tudj menni a munka után. Ha nincs munka, nem tudod fizetni, menni kell tovább, ahol igen.

De kiugrási lehetőségnek ott vannak azok a munkák, ahol van szállás! Facebookon folyamatosan dobálja nekem pl Esztergom környékén a gyári munka mellé adnak szállást. Nyilván valami putri hely meg kevés fizu, de legalább nem kell lakhatásra költeni és kiindulásnak jó.

Lakást meg nem kell olyan helyen venni, ahol nincs munka. Én is vehetnék kp-ra palotát a szülőfalumban, de az 50 km-es körzetében nincs értelmes munkahely, csak falvak. Úgyhogy nem veszem, nem kötöm le magam ha nincs értelme.

2019. dec. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

18 éves korom óta dolgozom, maximum 1 hetet voltam munkanélküli. Akkor egy szaros érettségivel találtam mindig munkát, amellett meg megcsináltam a fősulit. Volt, hogy este 6-10-ig eljártam takarítani, hogy legyen plusz pénzem a rezsire meg a sulira.


Nem vagyok földönkívüli, sokan csinálták/csinálják úgy mint én.


Nekem sem volt az álmom, hogy (akkor már) nyelvvizsgával, szakmával és folyamatban lévő iskolai tanulmányokkal ganézzam az irodisták vécéjét, de megcsináltam, mert kellett a pénz.

Szóval nem értem a rinyát.


Egyébként a Munkaügyi központ valóban nem jó semmire, ezért nem tőlük kell várni a csodát.

2019. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23%

23#


Mivel állás kereső voltam, ismertem ezeket a lehetőségeket. Nyilván azért maradtam ott ahol azóta is vagyok, mert itt volt a legtöbb esélyem. (Pest) És volt annyi tartalékom hogy kihúzzam az álláskeresés időszakát. Feleslegesen írtál le csomó teljesen nyilvánvaló dolgot. De gondolom jól esett okoskodni.

2019. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Van munka dögivel, csak lusta vagy dolgozni.
2020. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!