Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy nő ennyire...

Hogy lehet egy nő ennyire igénytelen magára? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy kisebb irodában dolgozunk 4-en plusz én az az 5-en..


Van egy "új" kolléganőnk körülbelül 3 hónapja dolgozik velünk.. egyszerűen összeférhetetlen többször rá lett már szólva "úgymond"

pl bejön pulóverbe tornacipőben dolgozni meg egy sima farmer.. sminket látomásból hallott haját meg se csinálja.. nagyon gáz az egész nő.


Mi én és a kollégiám mindig kosztümben vagy azért elegánsabban járunk smink az alap. Én és a kolléganőim is már többször utaltunk rá eleinte hogy jó lenne ha kicsit igényesebben járna be dolgozni.. először nem vette a lapot. Próbáltunk finoman utalni rá hogy ez nem egy bazár vagy kiskocsma ahova ilyen trampli módon járnak a prolik (nem is értem hogy vették fel)


De és na most jön a lényeg.. nem rég volt a karácsonyi céges vacsoránk eljött.. volt rajta valami sminknek csúfolható akármi talán egy kis csomós alapozó a 90-es évekből de se haja se semmi megcsinálva ki volt engedve mint egy lobonc.. tehét nullát ad magára

nah akkor ott félrehívtuk és elmondtuk neki hogy azért így nem kéne megjelennie se itt se, sehol máshol.. és igazából nem is szívesen dolgozunk vele.. erre még ő sértődött meg..

mit gondoltok erről hogy lehet egy nő ennyire alpári sőt még magassarkúban se láttam életemben nagyon undorító szegény lány


2019. dec. 25. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Troll
2019. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

csak a nők képesek ilyeneken nyavajogni.

egyébként míg mással foglalkozol, addig a saját munkádat se csinálod.

De te biztos olyan jó vagy, hogy kilépsz az irodából és a másik négy kolléganőd egyből kibeszél.

2019. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Kamu.
2019. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%

Te nem vagy tisztában az igènytelen szó jelentèsèvel.


Fikázod, hogy nem sminkeli magát majd utána kisminkeli magát azèrt fikázod.

Bocs, hogy èl szegèny.


Meg az is, hogy kiírsz ide egy ilyent kèrdèsnek.... A lány nem igènytelen mert az igènytelensèg nem ez...

De ti ahogy viselkestek főleg te amiket leírtál biztos büszle vagy magadra de a gond veled van fejbe ès nem ezzel a lányal aki akármit csinál úgyis belèkötsz.

2019. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy ő az egyetlen, akit azért vettek fel, mert jól dolgozik, és nem azért, mert jól néz ki és magassarkúban illeg.

Ha ez egy sztriptíz bár, akkor persze ez más, akkor elnézést, tényleg alap a smink és a cicoma.

2019. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

erre van szükséged

[link]

2019. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas vagy kérlek ne szaporodj
2019. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisebb irodában dolgozunk 4-en plusz én az az 5-en.

-Ez eddig jó!


Van egy "új" kolléganőnk körülbelül 3 hónapja dolgozik velünk.. egyszerűen összeférhetetlen többször rá lett már szólva "úgymond"

-Miért kell mást piszkálni? Megkérdeztem volna tőled: "Ennyire édes a ..., hogy szereted nyalogatni? Most van délután 2, de reggel 8 óta az én .... nyalogatod! Szakadjál már le rólam...!"


"pl bejön pulóverbe tornacipőben dolgozni meg egy sima farmer.. sminket látomásból hallott haját meg se csinálja.. nagyon gáz az egész nő."

-Tiszta a ruhája? Nem büdös? Akkor? Nem minden nőnek tetszik a luxus k. stílus.


Mi én és a kollégiám mindig kosztümben vagy azért elegánsabban járunk smink az alap.

-Kutyát nem érdekli mi van a ruhásszekrényetekben.


Próbáltunk finoman utalni rá hogy ez nem egy bazár vagy kiskocsma ahova ilyen trampli módon járnak a prolik (nem is értem hogy vették fel)

-Az egész irodát elküldtem volna a pics@ba! Lehet egy szegény, kisemmizett ember, aki a nulláról kezdi az életét.


De és na most jön a lényeg.. nem rég volt a karácsonyi céges vacsoránk eljött.. volt rajta valami sminknek csúfolható akármi talán egy kis csomós alapozó a 90-es évekből de se haja se semmi megcsinálva ki volt engedve mint egy lobonc.. tehét nullát ad magára

-Akkor mindenki büszke volt magára milyen szép és tökéletes.


nah akkor ott félrehívtuk és elmondtuk neki hogy azért így nem kéne megjelennie se itt se, sehol máshol.. és igazából nem is szívesen dolgozunk vele.. erre még ő sértődött meg..

-Bunkó sznobok vagytok!


mit gondoltok erről hogy lehet egy nő ennyire alpári sőt még magassarkúban se láttam életemben nagyon undorító szegény lány

-Rólad meg van a véleményem, ne találkozzunk személyesen!


32F

2019. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Troll, szerintem pasi.
2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Haez nem valami troll kérdés, akkor te egy nagyon felszínes pittsa lehetsz.

Én is irodában dolgozok, de nem öltözünk ki, farmer+felső, kényelmes cipő, kinek cicomázzuk ki magunkat?

Persze, ha valahol meg kell jelenni akkor tudok sminkelni, meg ki is öltözök, de a hétköznapokban nem szoktam.

Amúgy felénk tudod mi az igénytelenség? Ha valaki nem fürdik, koszos, büdös, leronyolódott ruhában jár, tiszta zsír a haja, büda szája.

De ha a ruhája tiszta, rendezettt, ő maga is tiszta, fésült, akkor nincs vele gond.

2019. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!