Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az IT területen általában...

Az IT területen általában miért dolgozik annyi igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Legalábbis a diplomás munkahelyeket tekintve, szerintem itt dolgozik a legtöbb igénytelen ember.


Engem meg mindenféle "piperkőcnek" meg elitistának tartanak a kollégák, holott nem a szoláriumba meg manikűröshöz járó férfi vagyok, csak náluk az én szintem már "piperkőc".


A kollégákat körülbelül így tudnám leírni, túl nagy vagy túl kicsi pólók, farmerek, állandóan gyűrött, vasalatlan ingek, max aki még mama hotelban lakik, annak anyuka kivasalja, nagyon slamposan öltözködnek.

Továbbá, a személyi higiénia is probléma, nem fürdenek naponta, többüknek van egy "bukéja".Aztán, említhetném egyeseknél a zsíros vagy korpás hajat, ma már 1000 féle kozmetikum van ellene elérhető árakon.

Néha azon gondolkodok,hogy kézfertőtlenítőt viszek be az irodába.



Pedig, ezen a területen a magyar viszonyokhoz képest megfizetik az embereket,köztünk senki sem keres nettó 300 alatt, sőt közelebb van már a 4-hez.


2018. jún. 17. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy sztereotípián alapuló kamukérdés?
2018. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdés és azoknak a sztereotípiáknak egyes esetben bizony van valóságalapja.
2018. jún. 17. 09:41
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem IT-s specialitás. Az emberek többsége, izzadságszagú, zsíros hajú, slamposan öltözködő véglény.

Ezek bárhol, bármikor, bármelyik korosztályban megtalálhatók nemtől függetlenül.

2018. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3#


Én ebben nem hiszek.

Például a pénzügyön nálunk teljesen igényesek, nyoma sincs annak az igénytelenségnek, amit a mi részlegünkön tapasztalok.

2018. jún. 17. 09:48
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen igazad van kèrdező totàlisan.

Èn is szoftverfejlesztő vagyok de teljesen totàl màs,kb. mint aki mindig randira vagy fotózásra megy úgy nèzek ki.

Sok IT-s munkatàrs àtlagban ahogy kinèz ez az úristen öregem,hogy lehetsz ilyen igènytelen àllat,pedig jól keresnek ők is,de valami borzalom,azok a göncök amiket felvesznek.

Kord nadràg kb. a józsefvárosi piacról 500Ft,kötött pulcsi,mintha nagyapàmat làtnàm,max 50 kiló vagy 1500.

Összezabàlnak olyan undormànyokat,hogy majdnem hányok kb.

Ezek a ,,soselàtottpinàt" emberek,pènz van de stílus nuku.


Èn se èrtem kèrdező,nincsen igènyük,lustàk elvannak,mert őket túlzottan beszippantotta a gèp is.

A nők is mondjàk fújj de undorítóak a programozók 90%-a,hànyinger.

Ekkor közlöm dehàt èn is az vagyok.

Azt a döbbent arcot làtni kellene.

Nem hiszik el egyàltalàn,azt hiszik mindig bròker vagy cègvezető aki modellkedik is 😁😁.


Az ilyeneknek kàr a jólèt akik nem tudjàk kihasznàlni.

2018. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

De igazából mit szeretnél megtudni a kérdéssel, mi az elérendő célod?


Mert ha az a tényállás hogy adsz magadra és körbe vagy véve házisertésekkel, akkor egyszerűen csak ne reagálj a röfögésükre.


Ha zavar az "illatuk" akkor tarts távolságot és fújj parfümöt a nózid alá.


De azon kattogni céltalanul, hogy mi miért van, tök feöleösleges.

2018. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Kérdés válaszok mind hazugság.


A kérdező meg fogalmam sincs hogy mit akar ezzel a kitalált kérdéssel. Összekeverted az it-t a cigányputrival amiben te meg a családod él.

2018. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Megtehetik, tőlük nem várnak el ilyesmit.
2018. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez megint tipikusan egy olyan kérdés hogy valakinek rossz napja volt, beszólt neki egy informatikus és akkor most kiír ide egy kérdést amivel az összeset megpróbálja általánosítani. Grat.
2018. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Amùgy èn is ezt làtom nem hinnèm frusztràlt a kèrdező.

Èn làtom volt kollègàim ilyenek voltak,öltözködni egyik sem tudott,mellette kb,mint egy közmunkàs úgy nèztek ki.Komolyan,se egy öltöny,se egy belőtt haj,az asszony is 200kiló kb.,mivel talàn egy ilyen szóba àll vele.

2018. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!